• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آموزش آنلاین هیپنوتیزم

آموزش آنلاین هیپنوتیزم از روشهای کاربردی استفاده روزانه از هیپنوتیزم در زندگی است. در این ویدیو میتوانید با اصول و مبانی هیپنوتیزم به زبان ساده آشنا شوید و بوسیله آموزشهای آنلاین ما تکنیک های خود هیپنوتیزم را یاد گرفته و در زندگی خود مورد استفاده قرار دهید.

حتما تا بحال شنیده اید که هیپنوتیزم میتواند در رسیدن به اهداف به ما کمک کند یا در درمان بیماریهای ذهنی و تغییر عادت های بد زندگی ما رو به سمت بهتر شدن ببرد. همینطور برای لاغر شدن یا افزایش وزن و داشتن اندامی بهتر یا حتی ترک سیگار یکبار و برای همیشه زندگی مارو تغییر دهد. شاید بخواهیم استرس یا اضطراب را به راحتی کاهش دهیم و به زندگی شخصی و کاری خود آرامش بیشتری بدهیم. در کل بوسیله هیپنوتیزم میتوانیم توانییهای ذهن خود را بهبود بخشیم و به اهدافی که آرزوی آنها را داریم دسترسی پیدا کنیم.

همه ما روزانه فرمانهای زیادی را به ذهنمان وارد میکنیم, فرمانهایی مثل ترک عادت ها, برنامه ریزی ها, تغییر در رفتارها و حتی جذب چیزهایی که دوست داریم. ولی آیا ذهن ما تمام این فرمانها رو قبول میکنه و یا حقیقتا قانون جذب وجود داره؟ در ذهن ما الگوها, قوانین و الگوریتم هایی وجود داره که وقتی فرمان جدیدی به ذهن وارد میشه باید با تمام آنها مطابقت داشته باشه و در غیر اینصورت ذهن آنرا قبول نمیکنه. برای اینکه آموزش آنلاین هیپنوتیزم را بطور صحیح بیاموزیم دانستن این الگوها کمک زیادی به ما میکند.

برای اینکه یک فرمان به طرز صحیح بتونه وارد مغز بشه و ذهن بطور صحیح از اون استفاده کنه دو راه وجود داره:

بیشتر ببینید
6 دلیلی که در یوگای آقایان بسیار مهم می باشد(خانم ها نخوانند )

راه اول راه تکرار و توجیه است. راهی که همه انسانها روزانه از اون استفاده میکنند. بدین صورت که ما آن فرمان را به دفعات برای مغز تکرار کنیم و با استفاده از دلایل منطقی ذهن را توجیه کنیم که این فرمان برای زندگی ما مفید است تا ذهن ما با تغییر در الگوها و الگوریتم هایش آنرا قبول کند و در زندگی ار آن استفاده کند.

راه دوم یک راه میانبر است, ما میتوانیم بوسیله تکنیک هایی به اعماق ذهنمون نفوذ کنیم و با گفتن آن فرمان فقط برای یکبار آنرا در ذهنمون قرار بدیم. اینجاست که ذهن ما بدون چون و چرا آنرا قبول میکنه و با تمام انرژی خودش آنرا در زندگی ما پیاده میکنه.

به مجموع این تکنیک ها که ما رو به اعماق ذهن میبره و استانداردهایی که برای قراردادن فرمانهای صحیح در ذهن وجود داره هیپنوتیزم گفته میشه.

با ما همراه باشید تا با تکنیک هایی که به وسیله آموزش های آنلاین در اختیار شما قرار میدهیم بتوانید به اعماق ذهن خود نفوذ کنید و به راحتی به اهداف خود برسید.

فیلمهای آموزشی ما را در سایت آپارات نیز میتوانید دنبال کنید.

نویسنده: حمید کاظمی – عضو انجمن هیپنوتیزم آمریکا

0 پاسخ به "آموزش آنلاین هیپنوتیزم"

  ارسال یک پیام

  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  logo-samandehi

  نماد اعتماد الکترونیک

  فرم اشتراک

  سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
  کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.