قانون جذب, راهی برای رسیدن به خواسته ها و آرزوها. آیا حقیقتا قانون جذب وجود داره و میتونه مارو در راه رسیدن به خواسته هامون کمک کنه؟

ذهن انسان با قدرتی که داره میتونه در راه رسین به تمامی خواسته کمک بزرگی کنه, ولی برای اینکه ذهن از تمام قدرت و انرژی خودش استفاده کنه, ابتدا باید خواسته مارو قبول کنه و رسیدن به اون رو واقعی ببینه. در ذهن ما محدودیتها, قوانین و معیارهای زیادی وجود داره که در بیشتر موارد باعث میشه ذهن رسیدن به خواسته ها رو غیر ممکن ببینه و در این صورت برای رسیدن به اون از انرژیهاش استفاده نمیکنه. و این است دلیل اصلی کار نکردن قانون جذب.

وقتی خواسته جدید وارد ذهن میشه ابتدا با تمام معیارها و قوانین موجود مطابقت داده میشه. بعضی از خواسته اینقدر کوچک و دست یافتنی هستند که ذهن اونها رو قبول میکنه و ما به راحتی به اون خواسته میرسیم ولی برای دیگر خواسته ها این اتفاق نمیوفته.

قانون جذب با کمک هیپنوتیزم میتونه به راحتی زندگی مارو تغییر بده, ما با وارد شدن به خلسه هیپنوتیزم و کنترل ذهن, میتونیم هر فرمانی رو به راحتی وارد ناخودآگاه کنیم و اینجاست که ذهن ما بدون توجه به معیارها و محدودیت هایی که در اون ساخته شده, اون خواسته رو قبول میکنه و از تمام انرژی و قدرتش برای رسیدن به اون استفاده میکنه و اینجاست که ما شاهد قدرت قانون جذب خواهیم بود.

شما با آموزش خود هیپنوتیزم و کمک تکنیک های یوگا با آموزش یوگا و مدیتیشن میتونید از این قدرت ذهن استفاده کنید.

یوگا و مدیتیشن برای رسیدن به آرامش ذهن و در نهایت کمک به تکنیک های هیپنوتیزم برای رسیدن به خلسه بسیار مهم است. شما در سایت یوگان میتوانید با استفاده از آموزش آنلاین یوگا براحتی آنرا فرا بگیرید.

برای دیدن فیلمهای آموزشی ما میتوانید از سایت آپارات نیز دیدن فرمایید.

نویسنده: حمید کاظمی – عضو انجمن هیپنوتیزم آمریکا

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید