درباره یوگان

ما که هستیم؟

یوگان به عنوان اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا و مدیتیشن به زبان فارسی در سال ۱۳۹۷ با مدیریت حمید کاظمی در راستای آموزش ورزش یوگا از سطح مبتدی تا قهرمانی، مربیگری و کمک درمانی طراحی و راه اندازی گردید. کادر آموزشی یوگان با مدیریت فنی لیلا کاظمی متشکل از مربیان رسمی و با تجربه کشور میباشند.

یوگا در خانه
یوگا در خانه

 

آموزش های ما

ما چکار می کنیم؟

تمامی آموزش ها بصورت پکیج های عمومی و تخصصی یوگا در خانه، بگونه ای طراحی و ارائه شده اند که همه و در هر سن بتوانند براحتی و بدون هرگونه آسیب دیدگی در منزل یوگا کنند. کلیه آموزش ها برای استفاده در انواع دستگاه ها و با کیفیت بالا بصورت های آنلاین در سایت و اپلیکیشن، دی وی دی و فلش مموری ارائه شده است.

 • icon4
  یوگا آشتانگا
 • icon3
  یوگا هاتا
 • icon6
  وینیاسا یوگا
 • icon1
  یوگا یاما ونیاما
 • icon2
  یوگا نیدرا
 • icon5
  یوگا پراتیاهار
یوگا در خانه

یوگان دارای کلیه مجوزهای لازم جهت ارائه صحیح و استاندارد آموزش ها بوده که فعالیت خود را در سال 1396 بصورت باشگاه تخصصی یوگا در تهران با نام نوید آرامش با مجوز رسمی از سازمان تربیت بدنی شروع کرد و همینطور پکیج های یوگا در خانه و سایت یوگان نیز دارای مجوز های لازم از وزارت ارشاد اسلامی و وزارت صنعت و معدن مییباشد.

 

تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما در هر زمان و مکان بهره مند شوید.

آموزش آنلاین یوگا در منزل
روز جهانی یوگا
6800+کاربران
28+مربی
1900+یوگی

مربیان ما

آشنایی با تیم متخصص ما

لیلا کاظمی

مدیر فنی یوگان را می شناسید؟

مربی و داور رسمی فدراسیون یوگا ایران و داور بین المللی با بیش از ۲5 سال سابقه تدریس در زمینه هاتا یوگایوگا تراپیپرانایاما یاما ونیاماپراتیاهاریوگا نیدراتمرکز و مدیتیشنتربیت مربییوگا قهرمانیداور و سرپرست تیم های قهرمانی – دبیر کمیته یوگا سازمان تربیت بدنی استان تهران – موسس و سرپرست باشگاه ورزشی یوگا نوید آرامش و عضو افتخاری فدراسین یوگا ارمنستان

به جمع مربیان ما بپیوندید