راهنما یوگان

yogan help2 - راهنما یوگان
درباره یوگان

آموزش های یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی و با رویکرد افزایش سطح سلامت جسم و ذهن، شامل تمامی نیازها و سیکل های لازم از سطح مبتدی تا قهرمانی برای انجام صحیح این ورزش در خانه و مناسب برای تمامی گروه های سنی طراحی و ارائه شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را بصورت جامع در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما بهره مند شوید.

11 3 - راهنما یوگان

11 11 - راهنما یوگان

11 2 - راهنما یوگان

قسمت های اصلی سایت یوگان

help 22 - راهنما یوگان

23 - راهنما یوگان

help 1 4 - راهنما یوگان

help 1 5 - راهنما یوگان

پکیج های آموزشی یوگا در خانه چگونه است؟

کلیه پکیج های یوگان بصورت تخصصی توسط تیم فنی و مربیان رسمی و طبق استانداردهای بین المللی طراحی و در استودیو یوگان بصورت حرفه ای فیلمبرداری، صدا برداری و تدوین شده اند و همراه با برنامه تمرینی روزانه ارائه گردیده است تا بتوانید با بالاترین کیفیت و در هر زمان یوگا کنید.

آیا پکیج های یوگا در خانه محدودیت زمانی دارد؟

پکیج های یوگا در خانه را میتوانید در هر زمان و به هر دفعات استفاده نمایید. لازم به ذکر است که برنامه تمرینی یوگا روزانه که دارای زمان مشخص میباشد فقط جهت ارائه بهترین زمانبندی برای انجام تمرینات است و دوره آموزشی برای همیشه در حساب کاربری شما فعال و قابل استفاده خواهد ماند.

پکیج یوگا آنلاین بهتر است یا DVD یا USB ؟

محتوای آموزشی ارائه شده در کلیه روش ها یکسان بوده و شامل پکیج های آماده همراه با برنامه تمرینی میباشد و میتوانید بدون محدودیت زمانی از آموزش ها استفاده کنید.

 یوگا آنلاین برای استفاده در انواع موبایل و تبلت (اندروید و اپل) بصورت اپلیکیشن و همینطور بصورت سایت در انواع کامپیوتر و تلویزیون های هوشمند مناسب است.

DVD برای استفاده در  تلویزیون و انواع سینماهای خانگی مناسب میباشد و در کامپیوتر نیز کار میکند.

فلش مموری USB مخصوص انواع لپ تاپ و کامپیوتر میباشد و بصورت نرم افزار طراحی گردید است و در تلویزیون کار نمیکند.

همچنین میتوانید روش آنلاین به همراه DVD یا USB بصورت همزمان استفاده کنید و در هر زمان و هر مکان یوگا کنید.

آیا پکیج آنلاین و DVD با هم میشود؟

بله. با پرداخت مبلغ حدود ۱۵ درصد بیشتر, میتوانید هم بصورت آنلاین در اپلیکیشن یوگا کنید و هم DVD یا فلش مموری دریافت کنید.

هزینه دریافت آنلاین یا DVD یا USB اضافه چقدر است؟

اگر پکیج آموزشی را تهیه کرده اید و تمایل به دریافت روش استفاده دیگر دارید میتوانید با پرداخت مبالغ زیر به هر تعداد از روش های دیگر نیز استفاده کنید:

آنلاین = ۱۰۰ هزار تومان

دی وی دی = ۱۵۰ هزار تومان

فلش مموری = ۲۰۰ هزار تومان

هزینه خرید پکیج مشابه چقدر است؟

اگر بخواهید از یک پکیج به تعداد بیشتر خریداری نمایید, پکیج های دوم و بیشتر را میتوانید با ۵۰ درصد تخفیف تهیه نمایید.

شرایط یوگا لایو با مربی چگونه است؟

۱- کلیه آموزشهای لایو فقط بصورت خصوصی و همراه با مربی برگزار میگردد.

۲- قیمت آموزش ها بر اساس هر جلسه بوده و زمان جلسات ۷۵ دقیقه میباشد.

۳- برای بانوان فقط مربی خانم و برای آقایان فقط مربی آقا هماهنگ میشود.

۴- بعد از ثبت نام میتوانید مربی خود را انتخاب و نسبت به هماهنگی اقدام نمایید.

۵- کاربران در صورت نارضایتی میتوانند در هر زمان مربی خود را تغییر دهند.

۶- آموزش های هر جلسه ذخیره و کاربر میتواند تا آخر زمان دوره استفاده نماید.

۷- کاربران میتوانند گواهینامه پایان دوره بر اساس جلسات گذرانده دریافت نمایند.

۸- قابل استفاده در انواع موبایل، تبلت، کامپیوتر و تلویزیون های هوشمند.

۹- کلیه آموزش های لایو در سایت و اپلیکیشن یوگان ارائه میشود. 

یوگا را چگونه شروع کنم؟

برای شروع یوگا میتوانید از دوره مقدماتی با ۵ ماه برنامه تمرینی و یا بهتر است از پکیج جامع یوگا در خانه با یکسال برنامه تمرینی استفاده نمایید. لازم به ذکر است که پکیج جامع یوگا در خانه شامل سه پکیج یوگا مقدماتی و متوسطه و مدیتیشن میباشد که کاملتر و اقتصادی بوده و شامل کلیه تمرینات لازم برای شروع یوگا است.

 

choose packages 460x69 - راهنما یوگان

 

کدام پکیج برای من مناسب است؟

۱- اگر تازه میخواهید یوگا را شروع کنید از یوگا روزانه سطح مقدماتی و یا از پکیج جامع یوگا که کاملتر است، استفاده نمایید.

۲- اگر قبلا یوگا کار کرده اید و در سطح های بالاتری هستید میتوانید از پکیج های متوسطه یا پیشرفته استفاده نمایید.

۳- اگر میخواهید آسانا های اصلی یوگا را خیلی کامل و دقیق یاد بگیرید و از فواید آنها آگاه و بهره مند شوید و بتوانید آنها را بصورت کاملا صحیح در تمرینات یوگا روزانه انجام دهید، از پکیج حرکات مرجع در کنار یوگا روزانه استفاده نمایید.

۴- اگر میخواهید قدرتها و تواناییهای ذهنی، انرژی و چاکراهایتان فعال و تقویت شوند از پکیج پرانایاما همراه با یوگا روزانه استفاده نمایید.

۵- اگر دارای مشکلات جسمی هستید از پکیج کمک درمانی و حرکات اصلاحی در کنار یوگا روزانه استفاده نمایید.

۶- اگر بدن شما انعطاف و قدرت لازم را ندارد و به اصطلاح خشک است از پکیج افزایش انعطاف پذیری و قدرت در کنار یوگا روزانه استفاده نمایید.

۷- اگر دارای مشکلات روان تنی مانند افسردگی، استرس و اضطراب هستید از پکیج هماهنگ کننده ذهن و جسم در کنار یوگا روزانه استفاده نمایید.

۸- اگر میخواهید تمرکز، یادگیری, خلاقیت، آرامش، تنظیم خواب، رفع بد خوابی، اعتماد به نفس، انرژی مثبت و … را به دست آورید از پکیج رها سازی و مدیتیشن در کنار یوگا روزانه استفاده نمایید. (این دوره در پکیج جامع یوگا در خانه نیز ارائه گردیده است)

۹- اگر میخواهید مربی یوگا شوید از پکیج های یوگا روزانه مقدماتی، متوسطه و پیشرفته به همراه پکیج حرکات مرجع یوگا استفاده نمایید. 

 

choose packages 460x69 - راهنما یوگان

 

نمونه فیلم های آموزشی یوگان

برای آشنایی با سیستم آموزشی یوگان و نحوه آموزش مربیان ما میتوانید نمونه فیلمهای آموزشی ما را در قسمت یوگا رایگان سایت مشاهده نمایید.

11 9 - راهنما یوگان

ثبت نام، ورود و حساب کاربری

ثبت نام در سایت یوگان رایگان است و همیشه نیز خواهد بود.

عضویت و ورود با شماره موبایل انجام میشود و بعد از اولین ورود بطور اتوماتیک ثبت نام شما انجام خواهد شد و میتوانید از حساب کاربری خود استفاده کنید.

بعد از ورود میتوانید در منو حساب کاربری و در قسمت پروفایل و تنظیمات اطلاعات شخصی را تکمیل و به دوره های آنلاین خود دسترسی پیدا کنید.

5 4 - راهنما یوگان

11 6 - راهنما یوگان

نحوه خرید پکیج آنلاین و DVD و USB

۱- سفارش آنلاین – ابتدا در قسمت آموزش یوگا، پکیج مورد نظر را انتخاب و دکمه مشاهده کنید را بزنید تا وارد دوره شوید. قبل از اقدام کردن به خرید حتما توضیحات دوره را مطالعه و فیلم معرفی دوره را که توسط مربی ارائه شده است را مشاهده کنید و بعد نحوه استفاده از دوره آموزشی مورد نظر را انتخاب کنید که میتواند بصورت آنلاین, DVD یا فلش مموری و یا هر دو روش باشد، و  در نهایت با ثبت سفارش و پرداخت آنلاین دوره مورد نظر را خریداری نمایید.

11 12 - راهنما یوگان

۲- کارت به کارت – وجه پکیج های مورد نظر را به شماره کارت زیر واریز کنید و رسید آنرا به همراه آدرس، کد پستی و نام تحویل گیرنده از طریق پشتیبانی واتس اپ برای ما ارسال نمایید.

۶۲۱۹-۸۶۱۰-۳۶۶۷-۹۳۰۵

بانک سامان بنام حمید کاظمی

نحوه و شرایط ارسال DVD

کلیه سفارشات توسط تیپاکس با حداکثر زمان یک هفته ارسال میگردد و هزینه ارسال حدود ۱۰ الی ۱۵ هزار تومان و بر عهده مشتری میباشد.

کاربران تهران در صورت تمایل میتوانند سفارش خود را توسط پیک و ظرف مدت ۱ الی ۳ ساعت کاری دریافت نمایند، در این خصوص بعد از ثبت سفارش با پشتیبانی هماهنگ کنید.

نحوه استفاده کاربران خارج از ایران

۱- ابتدا دوره آموزشی مورد نظر را انتخاب و گزینه پرداخت ارزی را بزنید تا وارد لیست دوره های ارائه شده با سیستم پرداخت بین المللی شوید و آنجا روی دوره مورد نظر دکمه شرکت در دوره را بزنید و یا با استفاده از لینک زیر مستقیم وارد دوره های پرداخت ارزی شوید (توضیحات کامل دوره ها در قسمت آموزش یوگا)

۲- پرداخت خود را تکمیل و اطلاعات آنرا به همراه آدرس ایمیل برای پشتیبانی ارسال نمایید تا دوره آنلاین مورد نظر برای حساب کاربری شما فعال گردد

نکته: با توجه به اینکه سیستم ورود در حال حاضر فقط با شماره موبایل های ایران کار میکند، لذا برای ساخت حساب کاربری بصورت  ایمیل و رمز ورود ابتدا با پشتیبانی یوگان هماهنگ کنید

11 12 - راهنما یوگان

11 7 - راهنما یوگان

11 10 - راهنما یوگان

نصب اپلیکیشن در گوشیهای آیفون

۱- بوسیله برنامه safari وارد سایت یوگان ( yogan.ir ) شوید. (اگر در محیط اینستاگرام وارد سایت شدید ابتدا باید از اینستاگرام خارج شوید و مستقیما از سافاری وارد شوید)

۲- وارد منو safari شوید و گزینه اضافه کردن به صفحه موبایل را بزنید. add to home screen

5 9 - راهنما یوگان

11 3 - راهنما یوگان

نصب اپلیکیشن در گوشیهای اندروید

۱- بوسیله برنامه گوگل کروم وارد سایت یوگان ( yogan.ir ) شوید. (اگر در محیط اینستاگرام وارد سایت شدید ابتدا باید از اینستاگرام خارج شوید و مستقیما از گوگل کروم وارد شوید)

۲- توسط سه نقطه سمت راست بالای برنامه، وارد منو گوگل کروم شوید و گزینه اضافه کردن به صفحه موبایل را بزنید. add to home screen

5 8 - راهنما یوگان

11 3 - راهنما یوگان

نحوه استفاده از پکیج های آنلاین

۱- بعد از شرکت در دوره آنلاین وارد منو کاربری و سپس قسمت دوره های من شوید.

۲- با زدن دکمه شروع دوره یا ادامه دوره مستقیما وارد اولین تمرین میشوید.

۳- هر تمرین دارای فیلمهای آموزشی با کیفیت HD در بالا و کیفیت متناسب با اینترنت ضعیف در پایین صفحه به همراه توضیحات می باشد.

۴- بوسیله فلش های بالا یا پایین صفحه میتوانید وارد منو جلسات شوید و یا بین تمرینات دوره حرکت کنید.

۵- برای خروج از دوره وارد منو جلسات شوید و دکمه بازگشت به دوره را بزنید.

۶- اگر تمرینات دارای فایل ضمیمه باشد میتوانید آنرا در قسمت پایین تمرین مشاهده و دانلود نمایید.

5 5 - راهنما یوگان

5 6 - راهنما یوگان

استفاده از پکیج یوگا آنلاین در تلویزیون

برای استفاده از یوگا آنلاین در تلویزیون راه های مختلفی وجود دارد

۱- اتصال مستقیم تلویزیون های هوشمند به اینترنت و وارد شدن به سایت یوگان توسط مرورگر تلویزیون (فقط در تلویزیون های هوشمند جدید)

۲- اتصال کامپیوتر یا لپ تاپ توسط کابل HDMI به تلویزیون و انتقال تصویر

۳- انتقال تصویر از گوشی موبایل یا تبلت به تلویزیون توسط نرم افزارهای ارائه شده توسط سازنده تلویزیون یا موبایل (screen sharing) که از طریق WIFI ارتباط را برقرار میکنند و یا با استفاده از دانگل های وایرلس موجود در بازار برای گوشی های اندروید و اپل TV

۴- استفاده از DVD 

هزینه ترافیک مصرفی اینترنت

یوگان در سامانه خدمات سازمان فناوری اطلاعات ایران به عنوان سایت آموزشی با میزبانی داخل ایران ثبت گردیده است و تمامی ترافیک های مصرفی کاربران در استفاده از دوره های آموزشی آنلاین بصورت نیم بها محاسبه میگردد.

معرفی پکیج های یوگا روزانه

help 1000 - راهنما یوگان

help 1001 - راهنما یوگان

help 1002 - راهنما یوگان

help 1003 - راهنما یوگان

help 1004 - راهنما یوگان

بوسیله یوگا روزانه همانند باشگاه یوگا در منزل ورزش کنید، پکیج ها شامل تمرینات کامل یوگا متشکل از سیکل های گرم کردن بدن، سلام بر خورشید، سیکل های اصلی یوگا و رهاسازی (شاواسانا و تلقینات مثبت) به همراه برنامه تمرینی روزانه میباشد و از سطح مقدماتی تا قهرمانی و برای تمامی گروه های سنی ارائه شده است.

help 1005 - راهنما یوگان

پکیج جامع یوگا در خانه شامل سه پکیج مقدماتی، متوسطه، رهاسازی و مدیتیشن میباشد که همراه با برنامه تمرینی به مدت یک سال ارائه شده و شامل تمام نیازهای لازم برای شروع و انجام یوگا در منزل میباشد. این پکیج هم بصورت آنلاین و هم DVD در ( ۴ حلقه ) ارائه شده است. پکیج جامع از لحاظ قیمت نیز مقرون به صرفه تر می باشد. این پکیج شامل ۲۳ سیکل تخصصی یوگا است که از ۵۵ آسانا اصلی و حرکات آماده سازی آنها تشکیل شده و طی ۶ ساعت آموزش تصویری ارائه گردیده است.

معرفی پکیج های یوگا مرجع

help 1006 - راهنما یوگان

حرکات مرجع یوگا شامل آساناهای اصلی یوگا بصورت تک حرکت همراه با نمایش جزئیات در فیلمبرداری و توضیحات کامل معرفی، فواید و محدودیت ها میباشد. این پکیج بصورت کامل و در سطوح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته بوده و آساناهایی که نیاز به تمرینات آمادگی دارند نیز همراه با سیکل های مربوطه ارائه شده است.

کاربردهای این پکیج بصورت زیر میباشد: ۱- یادگیری صحیح و کامل تک تک آساناها برای استفاده بهتر در سیکل های یوگا روزانه (به عنوان پکیج مکمل). ۲- استفاده از آساناها بصورت تک حرکت برای بهره مندی از فواید آنها. ۳- یادگیری کامل آساناها برای آموزش و مربیگری.

help 1007 - راهنما یوگان

این پکیج شامل تمرینات کاربردی بصورت فیلم های آموزشی، توضیحات و برنامه تمرینی از پرانایاما یا علم تنفس در یوگا میباشد که بصورت کامل و در سطوح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته و جهت افزایش انرژی های جسم و ذهن (چاکراها) و همینطور قدرتهای ذهنی ارائه شده است و در صورتیکه همراه با یوگا روزانه استفاده شود میزان تاثیر آن دو چندان میگردد.

معرفی پکیج های یوگا اصلاحی

help 1008 - راهنما یوگان

پکیج کمک درمانی شامل برنامه های کامل تمرینی از سیکل های یوگا و حرکات ارتوپدی جهت درمان مشکلات جسمانی در نواحی ( دست، کتف، شانه، گردن، ستون فقرات، کمر، زانو، آرتروز ) میباشد. اگر دارای مشکلات شدید جسمی در این قسمت های بدن هستید بهتر است تا زمان بهبودی فقط از این پکیج استفاده کنید ولی اگر میزان درد یا مشکلات جسمی شما کم است میتوانید همراه با پکیج های یوگا روزانه از این پکیج نیز برای کمک به درمان و اصلاح نواحی آسیب دیده استفاده نمایید.

در ادامه در این پکیج تمرین کامل پاکسازی سیستم گوارش که شامل برنامه ۱۴ روزه میباشد، برای دفع سموم انباشته شده در بدن و رفع مشکلات گوارشی ارائه گردیده است.

help 1010 - راهنما یوگان

پکیج افزایش انعطاف پذیری و قدرت جسمانی مناسب برای کسانی است که دارای بدن خشک یا ضعیف بوده و انعطاف یا قدرت لازم را برای انجام تمرینات یوگا ندارند. این پکیج را میتوانید به همراه تمرینات یوگا روزانه تا رسیدن به انعطاف و قدرت لازم استفاده نمایید.

help 1009 - راهنما یوگان

پکیج هماهنگ کننده ذهن و جسم برای درمان مشکلات و بیماریهای روان تنی بوده و شامل سه برنامه کامل تمرینی جهت افزایش انرژی، کاهش استرس و اضطراب و ضد افسردگی میباشد. تمرینات این پکیج حتی برای کسانی که یوگا نمیکنند نیز قابل استفاده بوده و اگر همراه با تمرینات یوگا روزانه و رهاسازی و مدیتیشن انجام شود تاثیر بسیار بیشتر و سریعتری خواهد داشت.

چگونه مشاوره و پشتیبانی بگیرم؟

برای دریافت مشاوره یا پشتیبانی میتوانید از روشهای زیر با ما در ارتباط باشید.

۱- تماس با شماره ۰۲۱۲۲۶۳۲۰۰۲ و یا سیستم های ارائه شده در قسمت تماس با ما

۲- ارتباط از طریق سیستم پشتیبانی هوشمند یوگان در واتس اپ روی همین شماره ثابت

11 7 - راهنما یوگان

۳- عدد ۱ به سامانه  ۱۰۰۰۲۱۲۲۶۳۲۰۰۲  ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار کنند.

11 10 - راهنما یوگان

قوانین تعویض یا مرجوع پکیج ها

قبل از خرید دوره ها و پکیج های آموزشی آنلاین، دی وی دی و فلش مموری حتما جدول مشخصات و توضیحات را بصورت کامل مطالعه و فیلم معرفی دوره را که توسط مربی مربوطه ارائه گردیده، مشاهده نمایید تا از انتخاب دوره مناسب مطمئن گردید. برای آشنایی به سیستم آموزشی یوگان، نحوه استفاده از آموزش های آنلاین، انتخاب روش مناسب آموزشی و سوالات متداول لطفا به قسمت راهنما یوگان مراجعه نمایید و همینطور برای آشنایی با نحوه آموزشهای یوگان به قسمت یوگا رایگان سایت مراجعه کرده و نمونه فیلم های آموزشی را مشاهده و استفاده نمایید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید، با کارشناسان ما از طریق پشتیبانی سایت، در ارتباط باشید.

لذا خواهشمندیم قبل از ثبت سفارش حتما توضیحات دوره و راهنما سایت را بطور کامل مطالعه نمایید و از مشاوره رایگان با کاشناسان ما بهره مند شوید. با اینحال جهت افزایش رضایتمندی شما کاربران گرامی میتوانید، دوره ها و پکیج های آموزشی خود را اعم از آنلاین، دی وی دی و فلش مموری، در بازه زمانی ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش آنرا با پکیج دیگر تعویض کنید و یا بدون قید و شرط عودت دهید و بدون پرداخت جریمه، وجه آنرا بطور کامل دریافت نمایید.

قوانین کپی رایت و مالکیت معنوی

کلیه منافع و مالکیت دامنه «Yogan.ir » ، نام «یوگان»، لوگو و سایر علائم تجاری, نام کسب و کار, طرح صنعتی, ثبت اختراع, نام و آدرس سایت متعلق به یوگان و پدیدآورندگان آن می باشد و ثبت گردیده است و بدون کسب اجازه کتبی، هرگونه کپی‌برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

کلیه محتویات آموزشی سایت یوگان شامل فیلمهای آموزشی، آموزشهای آنلاین، پکیج های یوگا در خانه DVD، عکس ها، نوشته ها و فایل های صوتی و تصویری توسط تیم یوگان تهیه و تدوین گردیده و بطور رسمی ثبت اثر گردیده و دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد و ذیل قانون حمایت کپی رایت قرار دارد و صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری کاربران عرضه شده است و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش، توزیع، انتشار، تولید مجدد، نمایش یا پخش در عموم و یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید و همینطور استفاده از سیلابس های آموزشی سایت یوگان برای ساخت فیلمهای آموزشی مشابه یا ارایه آموزشهای مشابه در هر مکان اعم از حضوری و آنلاین در سایت های دیگر کاملا غیر مجاز میباشد و پیگرد قانونی خواهد داشت و متخلف ملزم به پرداخت کلیه خسارتهای مادی و معنوی، طبق قانون به پدیدآورنده خواهد بود. استفاده از محتویات نوشتاری (غیر از فیلم های آموزشی) موجود در وبلاگ سایت یوگان برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد، با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.

11 8 - راهنما یوگان

گارانتی دوره های آنلاین، DVD، USB

کلیه محصولات یوگان دارای یکسال پشتیبانی فنی و مشاوره تخصصی (یوگا) رایگان میباشند. لازم به ذکر است که حق استفاده از محصولات خریداری شده برای همیشه و برای کاربر محفوظ خواهد بود. کاربران میتوانند با پرداخت مبلغ ۲۰ درصد از قیمت پکیج های آموزشی بصورت سالیانه از گارانتی بیشتر نیز بهره مند گردند.

پشتیبانی برای محصولات آنلاین شامل ارائه کلیه سرویس ها و خدمات لازم برای استفاده از دوره ها بصورت آنلاین در سایت و اپلیکیشن اعم از دسترسی به حساب کاربری و دوره های آموزشی میباشد، لازم به ذکر است که مشکلات ارتباطی اینترنت و یا اشکل در دستگاه های مورد استفاده که خارج از حیطه پشتیبانی این مجموعه است، شامل گارانتی نمیباشند.

پشتیبانی برای محصولات دی وی دی و فلش مموری شامل مشاوره تخصصی (یوگا) و تعویض دیسک های دی وی دی و فلش مموری درصورت کار نکردن و یا مشکل در پخش بصورت رایگان برای مدت یکسال میباشد. لازم به ذکر است که خش دار شدن یا شکستگی دیسک های دی وی دی و یا خرابی فلش مموری (اتصال کوتاه یا ضرب دیدگی) خارج از شرایط گارنتی بوده و در این شرایط میتوانید با پرداخت فقط هزینه دیسک (هر دیسک ۱۰ هزار تومان) و فلش مموری ۸ گیگابایت (۸۰ هزار تومان) در هر زمان نسبت به تعویض آن با قطعه جدید همراه با دوره آموزشی مربوطه اقدام نمایید.


نیاز به مشاوره یا پشتیبانی دارید؟

میتوانید از طریق واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا کافیست عدد ۱ را به سامانه ۱۰۰۰۲۱۲۲۶۳۲۰۰۲ پیامک کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.