انتخاب پکیج مناسب

برای شروع یوگا از کدام پکیج استفاده کنم؟

برای شروع یوگا از پکیج جامع یوگا در خانه با یکسال برنامه تمرینی استفاده کنید.

این پکیج شامل سه دوره یوگا مقدماتی و یوگا متوسطه و مدیتیشن به همراه دو هفته آماده سازی بدن میباشد.

تمرینات بصورت جلسات کامل از گرم کردن بدن در ابتدا و شاواسانا در انتها و همچنین سیکل اصلی از آساناهای یوگا میباشد که هر جلسه تمرینی حدود 40 دقیقه تا یکساعت زمان میبرد.

پکیج های یوگا در خانه را میتوانید بصورت آنلاین در سایت و اپلیکیشن، دی وی دی و فلش مموری و بدون محدودیت زمانی استفاده نمایید.

برای مشاهده و ثبت سفارش اینجا کلیک کنید

من قبلا یوگا کرده ام، کدام پکیج برای من مناسب است؟

در صورتیکه قبلا یوگا کرده اید میتوانید همچنان از پکیج جامع یوگا در خانه استفاده کنید تا بتوانید بصورت سیکلیک یوگا کنید و یا  از پکیج یوگا پیشرفته استفاده نمایید.

همچنان برای کسانی که قبلا یوگا کرده اند نیز انجام سیکل های مقدماتی و متوسطه برای آماده سازی بدن و جلوگیری از آسیب دیدگی پیشنهاد میگردد.

همچنین پکیج های حرکات مرجع, افزایش انعطاف پذیری و پرانایاما - تنفس و مودرا نیز پیشنهاد میگردد.

برای درمان مشکلات جسمی از کدام پکیج استفاده کنم؟

در صورت داشتن مشکلات جسمی از پکیج کمک درمانی و حرکات اصلاحی که بصورت تخصصی ار آساناهای یوگا و حرکات ارتوپدی تشکیل شده استفاده نمایید.

این پکیج برای درمان مشکلات جسمی در نواحی دست، کتف، گردن، ستون فقرات، کمر، زانو، آرتروز و گوارش ارائه شده است.

در صورتیکه مشکلات جسمی شما شدید میباشد تا بهبودی نسبی فقط از این پکیج استفاده کنید و در صورتیکه شدید نمیباشد میتوانید همراه با پکیج جامع یوگا در خانه بطور همزمان استفاده نمایید.

برای درمان استرس، اضطراب و افسردگی از کدام پکیج استفاده کنم؟

برای درمان استرس، اضطراب و افسردگی از پکیج هماهنگ کننده ذهن و جسم استفاده کنید. 

این پکیج شامل تمرینات کامل از آساناهای یوگا، تنفس (پرانایاما)، و مدیتیشن میباشد.

لازم به ذکر است که این پکیج مخصوص درمان استرس و اضطراب های عمیق و شدید میباشد و بهتر است همراه با یوگا و مدیتیشن روزانه (پکیج جامع یوگا در خانه) استفاده شود تا تنش های روزانه نیز برطرف گردد و در صورتیکه فقط دارای استرس و اضطراب های معمولی و روزانه میباشید بهتر است پکیج جامع یوگا در خانه را استفاده کنید که باعث بهبود شما میگردد و اگر بعد از 2 الی 3 ماه یوگا همچنان مشکلات شما وجود داشت میتوانید پکیج هماهنگ کننده ذهن و جسم را در کنار یوگا و مدیتیشن روزانه بصورت یک روز در میان تا بهبودی کامل استفاده نمایید.

برای مربیگری یوگا از کدام پکیج استفاده کنم؟

پکیج جامع مربیگری یوگا شامل پنج پکیج کامل (پکیج جامع یوگا در خانه، یوگا پیشرفته، حرکات مرجع یوگا، پرانایاما، کمک درمانی و اصلاحی ) به همراه دوره دانش افزایی یوگا مخصوص مربیگری به مدت 30 ساعت همراه با 6 ماه پشتیبانی مستقیم توسط مربی میباشد. لازم به ذکر است که دوره دانش افزایی یوگا طبق سرفصل رسمی 6 سطحی فدراسیون یوگا طراحی و ارائه شده است و به روز رسانی میگردد.

این پکیج از سطح مبتدی ارائه شده و کلیه آموزش های لازم از شروع یوگا تا مربی شدن را بصورت کامل و اصولی می آموزید.

دوره دانش افزایی مخصوص مربیگری بصورت جداگانه برای کسانی که یوگا را در سطح پیشرفته کار کرده اند و فقط میخواهند گواهینامه مربیگری دریافت کنند نیز ارائه شده است، 

لازم به ذکر است که بعد از اتمام آموزشهای لازم میتوانید گواهینامه مربیگری از سایت یوگان را دریافت نمایید و به جمع مربیان ما بپیوندید و همچنین برای دریافت گواهینامه رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا اقدام نمایید. 

برای افزایش انعطاف پذیری از کدام پکیج استفاده کنم؟

اگر بدنی خشک و ضعیف دارید همچنان از پکیج جامع یوگا در خانه که شامل یوگا روزانه میباشد استفاده کنید که باعث افزایش قدرت و انعطاف پذیری و بهبود شما میشود و بعد از اتمام دوره متوسطه اگر به انعطاف لازم برای انجام حرکات نرسیدید میتوانید از پکیج افزایش انعطاف پذیری و قدرت جسمانی در کنار تمرینات یوگا استفاده نمایید.

این پکیج به عنوان پکیج کمکی برای یوگا متوسطه و پیشرفته ارائه شده است.

برای لاغری و کاهش وزن از کدام پکیج استفاده کنم؟

اگر میخواهید لاغر شوید از پکیج جامع یوگا در خانه استفاده کنید، یوگا روزانه باعث افزایش متابولیسم و کاهش وزن میشود و بهتر است در زمان صبح یوگا کنید.

برای افزایش قدرت های ذهنی و چاکراها از کدام پکیج استفاده کنم؟

پکیج پرانایاما (تنفس و مودرا) شامل 37 تمرین کامل در سطوح مقدماتی و متوسطه و پیشرفته همراه با برنامه تمرینی بوده که جهت افزایش قدرتها و تواناییهای ذهنی، فعال سازی و تنظیم چاکراها، جذب انرژی (پرانا) از محیط و افزایش تمرکز و آگاهی کاربرد دارد.

برای یادگیری صحیح آسانا ها از کدام پکیج استفاده کنم؟

پکیج حرکات مرجع یوگا شامل 63 آسانا اصلی یوگا در سطوح مقدماتی و متوسطه و پیشرفته میباشد که تمامی حرکات بطور دقیق و همراه با جزییات کامل و فیلمبرداری از زوایای مختلف آموزش داده شده است.

از این پکیج میتوانید جهت یوگا روزانه برای یادگیری کامل حرکاتی که در تمرینات پکیج ها ارائه شده استفاده کنید.

همچنین برای مربیگری و آموزش داده صحیح حرکات و افزایش سطح علمی یوگا مناسب میباشد.

چگونه مشاوره و پشتیبانی بگیرم؟

برای دریافت پشتیبانی بهتر است از پنل پشتیبانی استفاده کنید و در صورت داشتن مشکل در استفاده از دوره ها از قسمت مربوطه اسکرین شات گرفته و در زمان ارسال تیکت آنرا بارگذاری نمایید تا بتوانیم شما را بهتر یاری کنیم. (تیکت های پشتیبانی در بازه زمانی 24 ساعته پاسخ داده خواهد شد)

برای دریافت مشاوره تلفنی عدد 7 را به سامانه 10002122632002 پیامک کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. (با شما در بازه زمانی 72 ساعته و حدود ظهر تماس گرفته میشود)

برای دریافت پشتیبانی تلفنی عدد 8 را به سامانه 10002122632002 پیامک کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. (با شما در بازه زمانی 72 ساعته و حدود ظهر تماس گرفته میشود)

برای دریافت مشاوره و پشتیبانی از طریق پنل پشتیبانی و واتس اپ اینجا کلیک کنید.

در پلتفرم آنلاین جدید نمیتوانم وارد شوم!

بعد از تکمیل شدن سفارش شما و اطلاع رسانی از طریق پیامک میتوانید وارد پلتفرم آنلاین شوید و از دوره های آموزشی خود استفاده نمایید.

اگر کاربر قدیمی هستید و نمیتوانید وارد پلتفرم آنلاین جدید شوید بایستی برای فعال سازی دوره های خود فرم موجود در قسمت پشتیبانی را پر نمایید. 

برای رفتن به قسمت پشتیبانی اینجا کلیک کنید.

سوالات عمومی

استفاده آنلاین برای چه دستگاه هایی مناسب است؟

پلتفرم آنلاین مناسب برای استفاده در کلیه دستگاه های موجود طراحی و ارائه شده و میتوانید در انواع موبایل های اندروید و آیفون و تبلت ها بصورت اپلیکیشن و در کامپیوتر و تلویزیون های هوشمند بصورت سایت از پکیج های یوگا در خانه استفاده نمایید.

" برای استفاده در موبایل و تبلت این حالت پیشنهاد میشود "

در پلتفرم آنلاین میتوانید با سرعت بالا (اتوماتیک بر اساس سرعت اینترنت) و بدون اختلال و قطعی و همینطور مصرف اینترنت رایگان از کلیه پکیج های آموزشی بدون محدودیت زمانی در ایران و کشورهای دیگر استفاده نمایید.

کدام حالت (آنلاین، دی وی دی، فلش مموری) برای من مناسبتره؟

انتخاب روش استفاده مناسب با دستگاه شما:

برای موبایل و تبلت = آنلاین در اپلیکیشن

برای کامپیوتر و لپ تاپ = فلش مموری

برای تلویزیون = دی وی دی

لازم به ذکر است که حالت آنلاین در تمامی دستگاه ها از قبیل کامپیوتر و تلویزین های هوشمند نیز کار میکند.

(فلش مموری مخصوص کامپیوتر بوده و در تلویزیون بطور مستقیم کار نمیکند)

چگونه از آموزش های آنلاین و اپلیکیشن استفاده کنم؟

بعد از ثبت سفارش و دریافت پیامک تکمیل شدن آن وارد پلتفرم آنلاین شوید و دکمه شروع کنید را بزنید و طبق راهنما از دوره های آموزشی استفاده نماید.

برای وارد شدن به پلتفرم آنلایت اینجا کلیک کنید.

آیا آموزش آنلاین همراه با مربی در ساعت خاصی است؟

کلیه پکیج های آموزشی بصورت آموزش های آماده همراه با برنامه تمرینی میباشد و حالت آنلاین استفاده از آموزش ها (آفلاین) در اپلیکیشن و سایت میباشد که بدون محدودیت زمانی و به دفعات میتوانید یوگا کنید.

آیا فلش مموری در تلویزیون های هوشمند کار میکند؟

خیر. فلش مموری بصورت نرم افزار مخصوص کامپیوتر طراحی شده و بطور مستقیم در تلویزیون کار نمیکند. 

برای استفاده در تلویزیون میتوانید از دی وی دی یا آنلاین در تلویزیون های هوشمند یا اتصال کامپیوتر و موبایل  استفاده کنید.

آیا میتوانم دی وی دی یا فلش مموری اضافه تهیه کنم؟

برای اینکه بتوانید در هر مکان یوگا کنید، میتوانید همزمان از حالت های آنلاین و دی وی دی و فلش مموری باهم استفاده نمایید.

هزینه حالت آنلاین اضافه: 200 هزار تومان

هزینه دی وی دی اضافه: 200 هزار تومان 

هزینه فلش موری اضافه: 250 هزار تومان

شرایط ارسال پکیج های یوگا در خانه به چه صورت است؟

ارسال کلیه پکیج های یوگا در خانه به سراسر ایران رایگان میباشد و توسط پست پیشتاز انجام میشود.

 

ارسال لوازم یوگا به سراسر ایران توسط پست با هزینه ثابت 40 تومان انجام میشود.

چگونه خارج از ایران میتوانم از آموزش ها استفاده کنم؟

برای استفاده از پکیج ها بصورت آنلاین در خارج از کشور میتوانید برای پرداخت ارزی و تنظیم حساب کاربری از طریق پنل پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با پشتیبانی اینجا کلیک کنید.

هزینه ترافیک مصرفی اینترنت به چه صورت است؟

هزینه مصرف اینترنت برای کاربران داخل ایران رایگان میباشد.

لازم به ذکر است که برای استفاده با سرعت بالا و مصرف اینترنت رایگان از فیلتر شکن استفاده نکنید.

آیا استفاده یوگا در خانه باعث آسیب دیدگی میشوود؟

تمرینات یوگا اگر بصورت غیر اصولی انجام شود در هر شرایطی میتواند باعث آسیب دیدگی شود؛ در پکیج های یوگا در خانه با طراحی دقیق تمرینات و توضیحات کامل مربی و همینطور فیلمبرداری کامل از جزییات امکان آسیب دیدگی به حداقل رسیده است.

برای یوگا گروهی یا سازمانی از چه روشی استفاده کنیم؟

برای انجام یوگا بصورت گروهی جهت شرکت ها و سازمان ها پکیج جامع یوگا سازمانی ارائه شده که شامل تمرینات مناسب برای پرسنل میباشد و همینطور در صورت تمایل برای شما پکیج اختصاصی طراحی خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

و همینطور برای ارتباط با پشتیبانی اینجا کلیک کنید.

شرایط تعویض و مرجوع پکیج ها به چه صورت میباشد؟

بعد از ثبت سفارش پکیج یوگا در خانه میتوانید در بازه زمانی 24 ساعت آنرا تعویض یا مرجوع نمایید و شامل هیچگونه جریمه نمیباشد، لازم به ذکر است بعد از بازه زمانی فوق امکان تعویض یا مرجوع وجود نخواهد داشت.

برای ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

پکیج های یوگا در خانه بهتر است یا یوگا لایو با مربی؟

با توجه به اینکه انجام غیر اصولی آساناهای یوگا میتواند موجب آسیب دیدگی شود لذا توصیه میشود برای انجام یوگا در منزل از پکیج های یوگا در خانه استفاده کنید که برنامه های تمرینی آن بصورت تخصصی طراحی شده و با توجه به فیلمبرداری دقیق از زوایای مختلف همراه با جزییات، میتوانید به راحتی در منزل یوگا کنید.

چگونه میتوانم گواهینامه پایان دوره دریافت کنم؟

بعد از اتمام تمرینات پکیج های یوگا در خانه میتوانید گواهینامه پایان دوره از سایت یوگان دریافت نمایید.

همچنین بعد از اتمام پکیج جامع مربیگری یوگا و قبولی در امتحان پایان دوره که بصورت لایو با مربی برگزار میگردد و مطابق با سرفصل 6 سطحی رسمی فدراسیون یوگا میباشد میتوانید گواهینامه مربیگری از سایت یوگان دریافت کنید و به جمع مربیان ما بپیوندید و همینطور برای امتحان و دریافت گواهینامه رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران و یا مدرک بین المللی آلیانس اقدام نمایید.

برای درخواست گواهینامه پایان دوره اینجا کلیک کنید.

آیا دی وی دی و فلش مموری گارانتی دارد؟

دیسک های دی وی دی و فلش مموری شامل یک سال گارانتی تعویض میباشد. 

لازم به ذکر است که در صورت خرابی بر اثر ضربه، شکستگی، خط خوردگی، نواسان برق یا استفاده غیر صحیح باشد شامل گارانتی نمیباشد ولی میتوانید فقط با پرداخت هزینه آن قطعه مجددا پکیج آموزشی خود را دریافت نمایید.

برای ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

چگونه میتوانم با یوگان همکاری کنم؟

در صورتیکه مربی یوگا با مدرک رسمی از فدراسیون یوگا یا مدارک بین المللی و همینطور مدرک مربیگری از یوگان میباشید و یا تمایل به همکاری در زمینه های دیگر دارید با ما در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

قوانین و مقررات یوگان را مطالعه نمایید.

برای مطالعه قوانین و مقررات یوگان اینجا کلیک کنید.

 

پک کامل شروع یوگا

" پکیج جامع یوگا در خانه + مت تی پی ای + آجر یوگا + کمربند یوگا با تخفیف ویژه "