• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ترس از هیپنوتیزم

ترس از هیپنوتیزم از مهمترین موانع استفاده بهینه از قدرت ذهن در انسان است. حتما تابحال در مورد فوائد زیاد هیپنوتیزم و تاثیر آن در زندگی شنیده اید, و مطمئنا این سوال براتون پیش اومده که با این همه فایده چرا همه مردم از اون استفاده نمیکنند؟

تنها جوابی که برای این سوال وجود داره ترس هست. ترس از نداشتن اطلاعات و آگاهی کافی و همینطور ترس از قراردادن ذهن در اختیار شخص دیگر در زمان ناهشیاری.

اما باید بدونید که هیپنوتیزم یکی از سیستم های کاری مغز هست و همه ما روزانه بدون اینکه حتی متوجه بشیم به دفعات وارد خلسه هیپنوتیزم میشیم. و این نوع هیپنوتیزم کاملا بصورت غیر ارادی صورت میگیره.

دلایل علمی زیادی برای این سیستم وجود داره, مثلا زمانهایی که مغز ما به دلیل بار کاری زیاد و پردازش های شدید نیاز به استراحت پبدا میکنه که خودش رو برای لحظاتی وارد خلسه هیپنوتیزمی میکنه یه حتی زمانهایی برای درک بهتر از واقعیت ها. در این زمان ها ترس از هیپنوتیزم نیز معنی نداره.

مطمئنا به دفعات برای شما این اتفاق افتاده که در زمانهای مثل دیدن فیلم, خواندن کتاب, گوش دادن به موسیقی و یا حتی رانندگی در باران و خیره شدن به برف پاک کن که برای لحظاتی از اون موقعیت فاصله گرفته اید یا به عبارتی فکرتان پرت شده, و وقتی دوباره برگشتید متوجه نشدید که حتی برای چه مدت زمانی دور بوده اید. این دقیقا زمانهایی است مغز بصورت غیر ارادی وارد خلسه هیپنوتیزمی میشه و بعد زمان و مکان برای اون معنایی نداره.

بیشتر ببینید
خطرات هیپنوتیزم

فرق این نوع هیپنوتیزم غیر ارادی با زمانی که ما خودمان را بصورت کاملا ارادی وارد خلسه میکنیم اینه که در آن زمان ما میتوانیم فرمانهایی را به طور صحیح وارد مغز کنیم و مغز ما از اونها در زندگی ما استفاده میکنه.

با آموزش های آنلاین ما در زمینه هیپنوتیزم و یوگا میتوانید تکنیک های موثر در استفاده از ذهن را یاد بگیرید و ترس از هیپنوتیزم فراموش کنید. از فیلمهای آموزشی ما درآپارات نیز دیدن فرمایید.

نویسنده: حمید کاظمی – عضو انجمن هیپنوتیزم آمریکا

0 پاسخ به "ترس از هیپنوتیزم"

  ارسال یک پیام

  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  logo-samandehi

  نماد اعتماد الکترونیک

  فرم اشتراک

  سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
  کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.