یوگا در خانه به همراه DVD از هشت دوره آموزش یوگا (عمومی) برای استفاده در منزل با رویکرد افزایش سطح سلامت جسم و ذهن و برای تمامی گروه های سنی تهیه شده است و شامل تمامی نیازها و سیکل های لازم از سطح مبتدی تا متوسطه همراه با دوره های آماده سازی، گرم کردن بدن، سلام بر خورشید و رهاسازی میباشد. بعد از خرید پکیج میتوانید از تمامی هشت دوره بصورت آنلاین استفاده نمایید.

در صورت خرید پکیج یوگا در خانه ، تمامی آموزشهای ارائه شده در پکیج بصورت فیلمهای آموزشی در 4 حلقه DVD و مناسب برای پخش در تلویزیون و همینطور قابل استفاده در تمامی دستگاههای ویدئو پلیر و کامپیوتر نیز برای شما ارسال میگردد.

یوگا در خانه شامل آموزش یوگا به زبان فارسی و آساناهای یوگا جهت آماده سازی بدن برای شروع دوره های اصلی یوگا و سیکل های گرم کردن بدن و دوره کامل سلام بر خورشید و دوره یوگا روزانه مقدماتی و دوره یوگا روزانه متوسطه و رهاسازی شاواسانا می باشد.

برای اینکه بهترین نتیجه را از انجام سیکل ها بگیرید آنها را بطور کامل و بر اساس اطلاعات داده شده و منظم انجام دهید زیرا ترتیب و تعداد حرکات و همینطور میزان مکث آنها مهم میباشد. ما تمامی این سیکل های آموزشی را بر اساس فیزیولوژی بدن و ذهن طراحی کرده ایم تا بیشتری بازدهی را داشته باشد و بتوانید بعد از انجام سیکل ها آرامش و انرژی آنرا در بدن و ذهن خود احساس کنید.

همزمان با انجام یوگا و برای بهره مندی بیشتر از فواید یوگا از جدول آماده سازی بدن برای یوگا حتماً استفاده کنید تا از هر جهت آماده شوید. جدول طراحی شده باعث ایجاد نظم و انضباط در برنامه روزانه و تنظیم کارکرد مغز شده و باعث بهبود جسم و روان, متابولیسم و همینطور تقویت اراده میشود. این جدول به عنوان فایل ضمیمه در جلسه اول تمام دوره ها قرار داده شده است. در انتها دوره میتوانید فایل تکمیل شده را از طریق سیستم پشتیبانی سایت برای مربی مربوطه ارسال و از مشاوره های لازم بهره مند گردید.

پکیج جامع آموزش یوگا شامل 4 حلقه دی وی دی و شامل تمامی 8 دوره آموزشی میباشد و از پکیج های یوگا مقدماتی شامل 2 DVD و یوگا متوسطه شامل یک DVD و پکیج کامل رهاسازی بدن شامل یک DVD تشکیل شده است که در صورت نیاز میتوانید هر کدام از پکیج ها را بصورت جداگانه سفارش دهید.

برای اطلاع از دوره ها و آموزشها ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

در صورت نیاز به مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید

یوگان – اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

فیلم های ما را در آپارات نیز دنبال کنید.

انواع پکیج های آموزش جامع یوگا در خانه و آموزش یوگا مرحله به مرحله و آموزش یوگا صفر تا صد و آموزش کامل یوگا در خانه و آموزش یوگا از پایه و آموزش یوگا مبتدی و آموزش یوگا در منزل و یوگا در خانه با دی وی دی و DVD یوگا و دی وی دی یوگا

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید