• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سلام بر خورشید

سلام بر خورشید یا سوريا ناماسكار Surya Namaskara

سلام بر خورشید تنها سیکل سنتی و اصیل یوگا میباشد که در تمای سبک های یوگا به عنوان سیکل افزایش انرژی مورد استفاده قرار میگیرد. طراحی حرکات این سیکل بدین صورت است که بدن انسان را با انرژی زمین و انرژی صبحگاهی خورشید هماهنگ میکند. این انرژی در صبح گرم و فعال بوده و به بدن انرژی و در زمان غروب آرامش میدهد. طراحی این سیکل باعث جذب بیشتر انرژی فعال خورشید شده و میتوانیم برای افزایش کیفیت زندگی و طول عمر بیشتر از آن بهره مند شویم.

سلام بر خورشید داراي دوازده حركت چرخه اي است. اين حركات نمادي از » سلام برخورشيد « سيكل حركتي 12 برج فلكي سال هستند. كه براي آهنگ زيستي بدن طراحي شدهاند. اثربخشي نورون اين حركات با ايجاد گونهاي انرژي در انسان به افزايش نيروي عضلاني و رواني كمك ميكند.

در زبان سانسكريت «سوريا» به معني خورشيد و «ناماسكار» به معني سلام است. بر پايه مباني يوگا، زمان مناسب انجام دادن اين تمرين‌ها صبحگاه، هنگام طلوع خورشيد است.

هنگامي كه انرژي گرم و دلپذير خورشيد با نوازش پرتو خود زمين را بيدار مي‌كند همه موجودات كار روزانه خود را از انرژي آن آغاز مي‌كنند.

انرژي گرم بي‌پايان خورشيد بر روي گياهان، جانوران و انسانها بازتابي زيبا و اثربخش دارد. يوگي‌هاي پيشين با نگاه به خورشيد پُر مهر، سيكل حركتي « سلام بر خورشيد » را آفريده‌اند.

برای استفاده از آموزشهای آنلاین و دوره های آموزشی یوگا به قسمت دوره های آموزشی مراجعه کنید و از 36 دوره و 200 جلسه آموزشی ما استفاده نمایید.

بیشتر ببینید
بهترین آهنگ های یوگا چه خصوصیاتی دارند ؟

پکیج آموزشی یوگا در خانه به همراه DVD های آموزشی جهت آموزش یوگا برای افرادی که میخواهند در منزل یوگا کنند طراحی شده است. و همچنین میتوانید فیلمهای آموزشی ما را در سایت آپارات نیز دنبال کنید.

آموزش یوگا جهت استفاده از فواید یوگا, یوگا مقدماتی, یوگا پیشرفته, یوگا روزانه, یوگا و مدیتیشن, ورزش یوگا, آموزش یوگا در خانه, آموزش یوگا مبتدی, یوگا و لاغری

برای دریافت اطلاعات سایت یوگان ما را در پیج اینستاگرام دنبال کنید. آدرس پیج: yogan.ir

یوگان – اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا و هیپنوتیزم به زبان فارسی

0 پاسخ به "سلام بر خورشید"

  ارسال یک پیام

  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  logo-samandehi

  نماد اعتماد الکترونیک

  فرم اشتراک

  سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
  کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.