Pretty young woman sitting on yoga mat with her hands joined and repeating exercises while watching online exercise session on her laptop at home


آموزش آنلاین یوگا در سایت یوگان برای اولین بار به زبان کاملا فارسی و توسط مربیان رسمی و با تجربه فدراسیون یوگا راه اندازی شد. برای آشنای با آموزش آنلاین یوگا فیلم معرفی را ببینید.

با توجه به فوائد زیاد یوگا برای جسم و ذهن و تاثیر عمیق این ورزش برروی اندامها و غدد درون ریز و سیستم عصبی بدن با توجه به طراحی منحصر به فردی که داره باعث میشه به نسبت بقیه ورزشها تاثیرات بسیار بیشتری را روی بدن بگزارد.

برای انجام یوگا بایستی تمامی حرکات بصورت کاملا صحیح و درست انجام شود از حرکات مبتدی تا حرکات پیشرفته. یک حرکت یوگا میتواند هم در سطح خیلی مبتدی انجام شود و هم در سطح خیلی پیشرفته که بستگی به این داره که چقدر بتوانیم عمق حرکت را در بدنمان افزایش دهیم. به همین دلیل یوگا آموزش باید بصورت کاملا صحیح و اصولی انجام شود تا حتی از بروز آسیب های ورزشی نیز جلوگیری کند. اشتباه انجام دادن ورزشی که میتواند فوائد زیادی داشته باشد نیز میتواند منجر به ایجاد خطرات زیادی برای بدن گردد.

اگر شما در شرایطی هستید که به مربی خوب و باتجربه دسترسی دارید تا یوگا را بصورت حضوری آموزش ببینید و از فواید یوگا بهره مند گردید ولی اگر این شرایط را ندارید، ما آموزش آنلاین یوگا را بصورتی طراحی کرده ایم که در هر شرایط سنی و جسمانی بتوانید از آنها بهره مند شوید. این آموزشها بصورت کاملا علمی و توسط مربیان با تجربه بر اساس فیزیولوژی جسم و ذهن طراحی شده اند تا بتوانید با راحتی در منزل یوگا کنید.

آموزش آنلاین یوگا با طراحی بر اساس تکنیک های صحیح و سیکل های تشکیل شده از آسانا های اصلی یوگا و حرکات آماده سازی بدن از سطح مبتدی تا پیشرفته بصورت فیلمهای آموزشی تهیه شده اند.

همچنین میتوانید بصورت مستقیم و رایگان از مربیان ما مشاوره های لازم را بگیرید. برای ارتباط مستقیم با مربیان ما اینجا کلیک کنید.

آموزش آنلاین یوگا برای افرادی که میخواهند یوگا را در خانه انجام دهند، پکیج آموزش یوگا در خانه از سطح مبتدی ( آموزش یوگا مقدماتی ) طراحی شده است که شامل تمامی نیازهای لازم برای شروع یوگا میباشد و همراه این پکیج DVD های آموزشی قابل پخش در تمامی دستگاه های پخش خانگی برای استفاده راحتتر حتی برای کسانی که به اینترنت دسترسی ندارد نیز به سراسر ایران ارسال میگردد. برای مشاهده پکیج های یوگا در خانه اینجا کلیک کنید. و همینطور برای مشاهده لیست تمامی دوره های یوگا آنلاین اینجا کلیک کنید.

و همینطور میتوانید فیلمهای معرفی دوره های آموزشی ما را در سایت آپارات و برای اطلاع از آموزشها ما را در اینستاگرام دنبال کنید تا با آموزش جامع یوگا ، آموزش یوگا رایگان ، انواع یوگا ، ورزش یوگا ، یوگا روزانه ، یوگا برای لاغری ، یوگا و افزایش قد ، یوگا و آرامش ، تمرین یوگای ذهنی ، آموزش یوگا از مبتدی ، کتاب آموزش یوگا ، آموزش یوگا به زبان فارسی و فلسفه یوگا آشنا شوید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید