آموزش یوگا روزانه به منظور آشنایی با یوگا و انجام یوگا در منزل و استفاده از فواید و تاثیرات این ورزش تهیه و ارائه شده است. با توجه به اینکه این دوره ها شامل تمرینات از سطح یوگا مقدماتی تا پیشرفته میباشد, لذا در انتخاب سطح دوره دقت فرمایید و اگر تازه میخواهید یوگا را شروع کنید حتما یوگا مقدماتی را استفاده نمایید که دارای تمرینات لازم یوگا و ارتوپدی برای آماده سازی بدن و مفاصل جهت انجام صحیح آساناهای اصلی و شروع یوگا می باشد.

دوره های یوگا روزانه برای همه در تمامی سنین قابل استفاده است و شما میتوانید در هر روز یک سیکل را به تعداد یک الی سه مرتبه انجام دهید که بهترین زمان برای انجام آنها یک الی دو ساعت بعد از صرف غذا میباشد.

برای اینکه بهترین نتیجه را از انجام سیکل ها بگیرید آنها را بطور کامل بر اساس اطلاعات داده شده و بصورت منظم انجام دهید زیرا ترتیب و تعداد حرکات و همینطور میزان مکث آنها مهم میباشد. ما تمامی این سیکل های آموزشی را بر اساس فیزیولوژی بدن و ذهن طراحی کرده ایم تا بیشتری بازدهی را داشته باشد و بتوانید بعد از انجام سیکل ها آرامش و انرژی آنرا در بدن و ذهن خود احساس کنید.

دوره آموزش یوگا روزانه برای انجام یوگا در منزل همانند یک باشگاه ارائه شده است، توصیه میکنیم کسانی که تازه میخواهند یوگا را شروع کنند و مبتدی هستند و یا دارای مشکلات خفیف در بدن هستند, با دوره یوگا مقدماتی یا پکیج جامع یوگا در خانه که شامل مقدماتی نیز می باشد شروع کنند. ولی اگر قبلا یوگا کرده اید و یا دوره های آموزشی مبتدی تا متوسطه را گذرانده اید, میتوانید از یوگا متوسطه یا یوگا پیشرفته استفاده نمایید. لازم به ذکر است که از سیکل های آموزش یوگا روزانه بعد از شروع دوره های اصلی نیز بصورت روزانه و در کنار سیکل های اصلی میتوانید استفاده نمایید.

دوره یوگا مقدماتی از شش برنامه کامل تمرینی تشکیل شده که تمرین اول جهت آماده سازی بدن برای شروع یوگا ارائه گردیده, تمرینات دیگراین دوره جهت افزایش متابولیسم و جریان خون در بدن و همچنین ایجاد نظم در انرژی های بدن باعث بوجود آمدن احساس سبکی و  انرژی زیاد خواهد شد.

برای انجام صحیح هر کدام از حرکات موجود در سیکل ها میتوانید به فیلمهای دوره حرکات مرجع یوگا مراجعه نمایید. در انتها توصیه میشود بعد از انجام هر سیکل و اتمام یوگا, تمرینات شاواسانا را که بصورت صوتی قرار داده شده است استفاده نمایید و انرژی و آرامش ذهن و بدن خود را احیا کنید.

و همچنین برای شروع یوگا اینجا کلیک کنید.

فیلمهای آموزشی ما را در سایت آپارات نیز میتوانید دنبال کنید.

یوگان – اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا در ایران

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید