انواع گواهینامه

گواهینامه یوگا در خانه

این نوع گواهینامه از طرف سایت یوگان و باشکاه ورزشی یوگا با مجوز رسمی از سازمان تربیت بدنی برای انواع پکیج های یوگا در خانه به زبان فارسی یا انگلیسی صادر میگردد و به منزله شرکت در دوره آموزشی یوگا در خانه میباشد.

گواهینامه مربیگری یوگان

بعد از اتمام پکیج جامع مربیگری یوگا میتوانید جهت امتحان و صدور گواهینامه مربیگری یوگان به زبان فارسی و انگلیسی که از طرف سایت یوگان صادر میشود اقدام نمایید. لازم به ذکر است که آیتم های امتحان یوگان نیز طبق سرفصل رسمی فدراسیون یوگا میباشد و بعد از دریافت گواهینامه میتوانید به جمع مربیان یوگان بپیوندید و در برگزاری دوره های آموزشی آنلاین با ما همکاری نمایید.

” لازم به دکر است که این گواهینامه فقط برای پکیج جامع مربیگری یوگا در خانه صادر میگردد “

جهت دریافت مدرک رسمی فدراسیون یوگا میتوانید با استفاده از دوره دانش افزایی یوگا که به تنهایی و در پکیج جامع مربیگری یوگا ارائه شده و شامل کلیه مباحث مربیگری یوگا طبق جدیدترین سرفصل های فدراسیون یوگا ایران میباشد و با توجه به تغییرات آیتم های امتحان رسمی فدراسیون بروزرسانی میشود اقدام نمایید (آخرین بروزرسانی در بهمن ماه 1401  طبق سرفصل جدید 6 سطحی امتحان فدراسیون یوگا). لذا پیشنهاد میشود در هر زمان قبل از اقدام به امتحان جدیدترین مطالب ارائه شده را مشاهده نمایید.

شرایط دریافت گواهینامه

1- شرکت در دوره های آموزشی و یا استفاده از پکیج های یوگا در خانه (آنلاین، دی وی دی، فلش مموری)

2- استفاده از تمرینات آموزشی طبق برنامه دوره برای حداقل 2 ماه برای پکیج های یوگا در خانه و 4 ماه برای پکیج جامع یوگادر خانه و دانش افزایی یوگا و 6 ماه برای پکیج مربیگری یوگا

3- درخواست صدور گواهینامه به زبان فارسی یا انگلیسی – صدور انواع گواهینامه بصورت رایگان میباشد.

4- ارسال مدرک شناسایی مانند (کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت) و عکس به پشتیبانی از طربق تیکت پشتیبانی در سایت یا واتس اپ یا اینستاگرام

5- هماهنگی جهت امتحان آنلاین (مخصوص مربیگری) و صدور گواهینامه. لازم به ذکر است که برای دریافت گواهینامه جهت انواع پکیج های یوگا در خانه نیاز به امتحان نمیباشد.

امتحان ها بصورت آنلاین و ارسال فیلم از انجام آساناهایی که توسط مربی مشخص میگردد میباشد.

پک کامل شروع یوگا

" پکیج جامع یوگا در خانه + مت تی پی ای + آجر یوگا + کمربند یوگا با تخفیف ویژه "