• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اپلیکیشن

اپلیکیشن اندروید (موبایل و تبلت)

۱- بوسیله برنامه گوگل کروم وارد سایت یوگان ( www.yogan.ir ) شوید. (اگر در محیط اینستاگرام وارد سایت شدید ابتدا باید از اینستاگرام خارج شوید و مستقیما از گوگل کروم وارد شوید)

۲- توسط سه نقطه سمت راست بالای برنامه، وارد منو گوگل کروم شوید و گزینه اضافه کردن به صفحه موبایل را بزنید. (add to home screen)

3- در پنجره باز شده نام یوگان را نوشته (پیشفرض نوشته شده است) و دکمه ADD را بزنید تا اپلیکیشن یوگان به صفحه اصلی موبایل شما اضافه گردد.

 

اپلیکیشن IOS (آیفون و آیپد)

۱- بوسیله برنامه safari وارد سایت یوگان ( yogan.ir ) شوید. (اگر در محیط اینستاگرام وارد سایت شدید ابتدا باید از اینستاگرام خارج شوید و مستقیما از سافاری وارد شوید)

۲- وارد منو safari شوید و گزینه اضافه کردن به صفحه موبایل را بزنید. add to home screen

3- در پنجره باز شده نام یوگان را نوشته (پیشفرض نوشته شده است) و دکمه ADD را بزنید تا اپلیکیشن یوگان به صفحه اصلی موبایل شما اضافه گردد.

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.