• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

یوگا در خانه

این پکیج از 8 دوره آموزشی یوگا روزانه بصورت آنلاین و به همراه 4 حلقه DVD با رویکرد افزایش سطح سلامت جسم و ذهن و برای تمامی گروه های سنی تهیه شده است و شامل تمامی نیازها و سیکل های لازم از سطح مبتدی تا متوسطه همراه با دوره های آماده سازی، گرم کردن بدن، سلام بر خورشید و رهاسازی میباشد. بعد از خرید پکیج میتوانید از تمامی هشت دوره هم بصورت آنلاین و هم بصورت فیلمهای آموزشی ارائه شده در DVD ها که مناسب برای پخش در تلویزیون و قابل استفاده در تمامی دستگاههای ویدئو پلیر و کامپیوتر می باشد استفاده نمایید. به همراه این پکیج، برنامه تمرینی یوگا روزانه به همراه جدول آماده سازی بدن نیز ارائه گردیده است. 

– هزینه ارسال DVD ها در سراسر ایران رایگان میباشد –

پکیج های روزانه:

پکیج جامع یوگا در خانه از 3 پکیج روزانه ( مقدماتی – متوسطه – رهاسازی ) تشکیل شده است که هر کدام بصورت جداگانه نیز قابل تهیه می باشد. دوره های آموزشی موجود در این پکیج ها هم بصورت آنلاین و هم بصورت DVD ارائه شده است. پکیج مقدماتی شامل 2 حلقه DVD، متوسطه شامل 1 حلقه, رهاسازی شامل 1 حلقه و پکیج جامع شامل 4 حلقه می باشد. با کلیک کردن روی هر پکیج میتوانید وارد شده و محتویات آنرا مشاهده نمایید.

محتویات پکیج جامع:

در اینجا لیست تمامی 8 دوره آموزشی آنلاین که در پکیج جامع یوگا در خانه ارائه گردیده است را مشاهده می کنید و با کلیک کردن روی هر دوره میتوانید وارد شده و مشخصات کامل آنرا که شامل فیلم معرفی دوره، توضیحات کامل و برنامه درسی می باشد را بررسی نمایید. 

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیک

فرم اشتراک

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.
Need Help? Chat with us!
نیاز به راهنمایی دارید؟
سیستم پشتیبانی هوشمند یوگان در واتس اپ