• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

یوگا در خانه

این پکیج از 8 دوره آموزشی یوگا (عمومی) برای استفاده در منزل با رویکرد افزایش سطح سلامت جسم و ذهن و برای تمامی گروه های سنی تهیه شده است و شامل تمامی نیازها و سیکل های لازم از سطح مبتدی تا متوسطه همراه با دوره های آماده سازی، گرم کردن بدن، سلام بر خورشید و رهاسازی میباشد. بعد از خرید پکیج میتوانید از تمامی هشت دوره بصورت آنلاین استفاده نمایید.

در صورت خرید پکیج به همراه DVD، تمامی آموزشهای ارائه شده در پکیج بصورت فیلمهای آموزشی در 4 حلقه DVD و مناسب برای پخش در تلویزیون و همینطور قابل استفاده در تمامی دستگاههای ویدئو پلیر و کامپیوتر نیز برای شما ارسال میگردد.

– هزینه ارسال DVD ها در سراسر ایران رایگان میباشد –

محتویات دوره:

yogan-footer-about-us

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.
Need Help? Chat with us!
نیاز به راهنمایی دارید؟
سیستم پشتیبانی هوشمند یوگان در واتس اپ