به جمع مربیان ما بپیوندید

یوگان با افتخار از مربیان یوگا که دارای مدرک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران و بین المللی هستند دعوت به همکاری مینماید، با پیوستن به جمع مربیان ما، دانش و تجربیات خود را  در اختیار کاربران قرار داده و کسب درآمد کنید.

 

شیوه های همکاری با یوگان بصورت های زیر میباشد:

۱- آموزش آنلاین (لایو) بصورت خصوصی و گروهی

۲- آموزش حضوری بصورت خصوصی و گروهی

۳- آموزش سازمانی بصورت آنلاین (لایو) و حضوری

۴- کارگاه های آموزشی آنلاین (لایو)

۵- پکیج های آموزشی (آنلاین و دی وی دی)

 

توضیحات:

۱- با توجه به محدودیت های (کرونا) کلاسهای حضوری فقط بصورت خصوصی یا سازمانی برگزار میگردد.

۲- کلاس ها و کارگاه های آنلاین (لایو) در سایت و اپلیکیشن یوگان برگزار میگردد.

۳- امکان ارائه انواع محتویات آموزشی مرتبط با یوگا و روانشناسی شامل دوره های آموزشی بصورت تصویری و صوتی به کاربران وجود دارد.

۴- برای مربیان و اساتید حساب کاربری و پنل مدیریتی مخصوص اساتید ساخته میشود که در آن امکان ساخت دوره آموزشی, ارائه و فروش محصول, گرفتن آمار و گزارش فروش, ارتباط با کاربران, پشتیبانی, ارائه تکالیف, گرفتن آزمون و ارائه گواهینامه پایان دوره به دانشجویان وجود دارد.

۵- در صورت تمایل به ارایه آموزش ها بصورت پکیج آموزشی (آنلاین و دی وی دی) ، دوره های آموزشی بایستی دارای استانداردهای لازم از نظر کیفیت در تصویر برداری، صدابرداری و تدوین باشند که در صورت نداشتن امکانات لازم، تیم فنی یوگان شما را در تمامی مراحل ساخت دوره از ابتدا تا انتها به همراه پرسنل، تجهیزات و امکانات تخصصی خود در استودیو اختصاصی یوگا همراهی مینماید. (در شرایط فعلی با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی امکان ارایه این سرویس در استودیو یوگان وجود ندارد و مربیان در صورت تمایل بایستی بصورت شخصی آموزش ها را تهیه و ارسال نمایند)

۶- در کلیه روش های آموزشی (آنلاین، لایو، حضوری و پکیج)، رعایت کامل شئونات اسلامی الزامی میباشد و مربیان خانم فقط میتوانند به بانوان آموزش دهند و آقایان نیز فقط میتوانند از مربی آقا استفاده نمایند.

۷- کلیه جلسات آموزشی ضبط میگردد و کاربران دوره میتوانند مجددا از آنها استفاده نمایند.

۸- در صورتیکه برای ارائه آموزش های تخصصی بصورت کارگاه یک روزه آمادگی دارید، عناوین مورد نظر را برای ما ارسال نمایید.

 

برای پیوستن به یوگان فرم زیر را تکمیل و مدارک خود را بارگذاری نمایید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، از طریق سیستم پشتیبانی واتس اپ با ما در ارتباط باشید. 

 

برای همکاری با یوگان فرم زیر را تکمیل نمایید

کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.
Need Help? Chat with us!
نیاز به راهنمایی دارید؟
سیستم پشتیبانی هوشمند یوگان در واتس اپ
در چه زمینه میتونیم کمکتون کنیم؟ کارشناس مربوطه رو انتخاب کنید.