• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

به جمع مربیان ما بپیوندید

سایت یوگان با افتخار از مربیان یوگا که دارای مدرک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران هستند دعوت به همکاری مینماید، با پیوستن به جمع مربیان ما، دانش و تجربیات خود را توسط تیم تخصصی یوگان بصورت کاملا رایگان تبدیل به دوره های آموزشی آنلاین کرده و با قرار دادن در اختیار کاربران، کسب درآمد کنید. 

امکان ارائه انواع محتویات آموزشی مرتبط با یوگا و روانشناسی شامل دوره های آموزشی تصویری, صوتی و نوشتاری به کاربران وجود دارد. برای مربیان و اساتید حساب کاربری و پنل مدیریتی مخصوص اساتید ساخته میشود که در آن امکان ساخت دوره آموزشی, ارائه و فروش محصول, گرفتن آمار و گزارش فروش, ارتباط با کاربران, پشتیبانی محصول, ارائه تکالیف, گرفتن آزمون و ارائه گواهینامه پایان دوره به دانشجویان وجود دارد.

دوره های آموزشی تصویری بایستی دارای استانداردهای لازم از نظر کیفیت در تصویر برداری، صدابرداری و تدوین باشند که در صورت نداشتن امکانات لازم، تیم فنی یوگان شما را در تمامی مراحل ساخت دوره از ابتدا تا انتها به همراه پرسنل، تجهیزات و امکانات تخصصی خود در استودیو اختصاصی یوگا همراهی مینماید.

لطفا برای انجام هماهنگی های لازم با کارشناسان ما, از طریق سیستم پشتیبانی هوشمند ما بروی واتس اپ با بخش پشتیبانی فنی در ارتباط باشید. 

کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.
Need Help? Chat with us!
نیاز به راهنمایی دارید؟
سیستم پشتیبانی هوشمند یوگان در واتس اپ
در چه زمینه میتونیم کمکتون کنیم؟ کارشناس مربوطه رو انتخاب کنید.