• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

راهنما سایت

برای نحوه استفاده از سایت و مشکلات احتمالی ابتدا فیلم های آموزشی زیر را نگاه کنید و همچنین قسمت سوالات متداول سایت را مطالعه نمایید و در صورت نیاز به پشتیبانی بیشتر, فقط از طریق سیستم پشتیبانی هوشمند ما بروی واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

HELP1 - راهنما سایت
پخش ویدیو
HELP2 - راهنما سایت
پخش ویدیو

سوالات متداول

آیا میتوان همزمان با چند دستگاه کار کرد؟

خیر. بدلیل حفظ امنیت حساب کاربری شما، فقط امکان استفاده از یک دستگاه در لحظه وجود دارد و در صورتی که شما وارد حساب کاربری خود شده باشید، در هیچ دستگاه دیگری امکان وارد شده با نام کاربری شما وجود ندارد و برای استفاده از دستگاه دیگر باید ابتدا از این حساب کاربری خارج شوید.

چگونه مشاوره تخصصی یوگا بگیرم؟

در صورت نیاز به مشاوره رایگان میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی هوشمند سایت که توسط واتس اپ ارائه شده با مربیان ما در ارتباط باشید. برای دسترسی به سیستم پشتیبانی, از علامت واتس اپ که در قسمت پایین تمام صفحات قرار دارد و انتخاب مشاوره تخصصی یوگا استفاده کنید.

چگونه با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنم؟

در صورت داشتن هرگونه مشکل و یا نیاز به راهنمایی, ابتدا فیلمهای آموزشی سایت را ببینید و در صورت نیاز, از طریق سیستم پشتیبانی هوشمند سایت که توسط واتس اپ ارائه شده با کارشناسان ما در ارتباط باشید. برای دسترسی به سیستم پشتیبانی, از علامت واتس اپ که در قسمت پایین تمام صفحات قرار دارد و انتخاب کارشناس پشتیبانی استفاده کنید.

چگونه برای دوره ها نظرات خود را بزاریم؟

برای گذاشتن نظزات و امتیاز دهی به دوره های آموزشی بایستی در دوره مورد نظر شرکت کرده باشید و با وارد شدن به دوره و استفاده از دکمه نقد و بررسی میتوانید نظرات خود را ثبت کرده و به آن امتیاز دهید. لازم به ذکر است که نظرات شما بعد از ثبت توسط کارشناسان بررسی و تایید میگردد.

چگونه از دوره هایم استفاده کنم؟

بعد از شرکت در دوره های آموزشی میتوانید در پنل کاربری خود و در قسمت دوره های من که در منو کاربری و منو موبایل وجود دارد, به تمام دوره های خود دسترسی پیدا کنید و با استفاده از دکمه (ادامه دوره) وارد جلسات آن شوید. در صفحه جلسات نیز در منو سمت راست لیست کلیه قسمتهای دوره وجود دارد.

اگر دوره را بطور کامل به اتمام رسانده باشید با استفاده از دکمه (دوره پایان یافته), میتوانید دوره را مجددا به دفعات لازم استفاده نمایید.

چگونه شماره موبایل را تغییر بدهم؟

برای تغییر شماره موبایلی که با آن ثبت نام کرده اید, بایستی توسط همان شماره در سیستم پشتیبانی هوشمند سایت که توسط واتس اپ ارائه شده, با کارشناسان سایت ارتباط برقرار کنید تا تغییرات لازم را برای شما انجام دهند.

آیا یوگا برای کمک به درمان موثر است؟

بله, یوگا برای پیشگیری و کمک به درمان انواع بیماری های جسمی و ذهنی موثر میباشد. در این خصوص دوره آموزشی کمک درمانی یوگا نیز ارائه شده است که بصورت تخصصی در این زمانه طراحی گردیده است و همچنین میتوانید توسط سیستم پشتیبانی هوشمند سایت از مشاوره های تخصصی لازم با مربیان ما, بصورت رایگان استفاده نمایید.

اگر دارای شرایط خاص جسمی باشم میتوانم یوگا کنم؟

بله, اگر شما دارای شرایط جسمی خاصی هستید, ابتدا توسط سیستم پشتیبانی با کارشناس مربوطه ارتباط برقرار کرده و سپس با دریافت مشاوره لازم از دوره هایی که برای شما مناسب است استفاده کنید.

آیا ثبت نام در سایت رایگان میباشد؟

ثبت نام در سایت یوگان رایگان است و همیشه نیز خواهد بود. پس از ثبت نام در سامانه آموزشی یوگان میتوانید از دوره های آموزشی رایگان ما که شامل دو هفته آموزش یوگا و دوره های دیگر میباشد استفاده کنید. لازم به ذکر است که زمان استفاده از این دوره ها نا محدود بوده و برای آماده سازی بدن در هر زمان قابل استفاده است. همچنین میتوانید با خرید دوره های آموزشی عمومی و تخصصی, از تجربیات و آموزشهای اساتید ما بهره مند شوید.

 

چگونه در سایت ثبت نام کنم؟

در صفحه اصلی سایت و قسمت ورود - ثبت نام وارد صفحه مربوطه میشویم. لازم به ذکر است که بوسیله دکمه شروع کنید نیز اگر وارد حساب کاربری نشده باشید ابتدا فرم ورود/ثبت نام نمایش داده میشود. در صفحه مربوطه با زدن دکمه عضویت وارد فرم ثبت نام شده و آنرا با توجه به نکات زیر پر میکنیم.

1- نام کاربری = شامل یک کلمه منحصر بفرد به زبان فارسی یا انگلیسی و بدون فاصله برای ورود شما به سامانه میباشد که نبایستی توسط شخص دیگری قبلا استفاده شده باشد.

2- شماره موبایل = شماره موبایل برای تایید ثبت نام و ارسال صورتحساب دوره ها.

4- آدرس ایمیل = آدرس ایمیل شخصی به زبان انگلیسی.

3- رمز عبور= برای محافظت از حساب کاربری خود از کلمه عبور مشکل و طولانی استفاده کنید و آنرا بصورت مرتب تغییر دهید.

بعد وارد کردن درست تمام فیلدها, کد تایید 5 رقمی ثبت نام به شماره موبایل شما ارسال میشود و با وارد کردن آن, حساب کاربری شما ساخته میشود. بعد از آن در هر زمان میتوانید در قسمت تنظیمات پروفایل, اطلاعات خود را تکمیل کنید.

ثبت نام از خارج ایران چگونه است؟

برای ثبت نام و استفاده از دوره های آموزشی, کاربران خارج از ایران نیز میتوانند همانند بقیه کاربران از کلیه امکانات سایت به زبان فارسی استفاده نمایند.

در صورتیکه در زمان ثبت نام, کد تایید موبایل به کشور شما ارسال نشود, میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا حساب کاربری شما بوسیله ایمیل ساخته شود و برای پرداخت هزینه دوره ها بزودی درگاه پرداخت بین المللی ایجاد میشود, تا آن زمان کارشناسان ما راهکار های دیگری را به شما پیشنهاد خواهند داد.

چگونه از اپلیکیشن موبایل استفاده کنم؟

برای استفاده از وب اپلیکیشن سایت, ابتدا بوسیله مرورگر اینترنت خود در گوشی همراه وارد سایت شده و در قسمت منو گزینه ( add to home screen ) را انتخاب نمایید و با نوشتن نام ( یوگان ) وب اپلیکیشن سایت را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید. از این به بعد میتوانید براحتی توسط آیکون ساخته شده, از سامانه و دوره های آموزشی استفاده نمایید.

چگونه از دوره های رایگان استفاده کنم؟

بعد از ثبت نام در سایت شما میتوانید بدون محدودیت از تمامی دوره های رایگان استفاده نمایید. بعد از انتخاب دوره مورد نظر در بخش دوره های رایگان, با استفاده از دکمه ( شروع دوره ), در آن دوره آموزشی شرکت نمایید و بدون محدودیت زمانی از آن استفاده کنید.

چگونه در دوره های آموزشی شرکت کنم؟

بعد از ثبت نام در سایت میتوانید با وارد شدن به دسته بندی های مختلف دوره های آموزشی که در صفحه اصلی و همینطور در صفحه شروع کنید قرار دارد, وارد دوره مربوطه شده و با استفاده از توضیحات و فیلم معرفی, دوره آموزشی مورد نظر را انتخاب و توسط دکمه (شروع دوره) اقدام به شرکت در آن نمایید.

در صورتیکه دوره مورد نظر بصورت رایگان ارائه شده باشد, بعد از زدن دکمه (شروع دوره), ثبت نام شما در آن دوره فورا تکمیل شده و مستقیما وارد جلسات آن میشوید ولی اگر دوره شامل هزینه باشد, ابتدا به صفحه تسویه حساب منتقل شده و با تکمیل کردن فرم مشخصات و ثبت سفارش, به درگاه پرداخت بانکی انتقال پیدا خواهید کرد و پس از پرداخت هزینه دوره میتوانید از آن استفاده نمایید.

در زمان ثبت سفارش ابتدا قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایید و توجه داشته باشید که ثبت سفارش به معنای قبول تمامی شرایط در قوانین و مقررات سایت یوگان میباشد.

چگونه هزینه دوره ها را بپردازم؟

بعد از وارد شدن به دوره آموزشی مورد نظر, و در صورتی که آن دوره نیاز به پرداخت داشته باشد, بعد از زدن دکمه (شروع دوره), ابتدا وارد صفحه تسویه حساب شده و بعد از تکمیل فرم مربوطه و اقدام به ثبت سفارش, به درگاه پرداخت بانکی انتقال پیدا خواهید کرد. پرداخت هزینه دوره ها با تمامی کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر خواهد بود.

در صورت نداشتن دسترسی به اطلاعات کارت بانکی, میتوانید با کارشناسان ما از طریق پشتیبانی برای استفاده از راهکارهای دیگر در ارتباط باشید.

آیا دوره ها محدودیت زمانی دارد؟

خیر. تمامی دوره های آموزشی خریداری شده بصورت مادام العمر در اختیار کاربر میباشد و کاربر میتواند بدودن هیچگونه محدودیت از آموزش های مورد نظر استفاده کند. لازم به ذکر است در صورت بروز شدن دوره های آموزشی, میتواند بصورت رایگان از آموزشهای اضافه شده نیز استفاده نماید.

کیفیت فیلمهای آموزشی چقدر است؟

تمامی فیلمهای آموزشی با سه کیفیت 480 - 720 - 1080 (Full HD) قرار داده شده است. بصورت پیش فرض تمامی فیلمها با کیفیت 720 پخش میشوند و میتوانید در زمان پخش آنرا تغییر داده و از آن پس با آن کیفیت تماشا کنید.

در صورتیکه سرعت اینترنت شما ضعیف است از کیفیت 480 و برای اینترنت های پر سرعت از 1080 استفاده کنید. این کیفیت ها برای پخش در تمامی دستگاهها مانند موبایل, تبلت, کامپیوتر و تلویزیون قابل استفاده هستند.

آیا مربیان دارای مدارک رسمی هستند؟

بله. تمامی اساتید و مربیانی که در سامانه آموزشی یوگان فعالیت میکنند دارای مدارک رسمی از فدراسیون یوگا میباشند که مدارک آنها در صفحه ( مربیان ما ) قابل مشاهده است.

چگونه به جمع مربیان بپیوندم؟

در صورتی که شما مربی رسمی یوگا و دارای مدرک مربیگری از فدراسیون یوگا ایران میباشید و یا دارای مدرک روانشناسی هستید, با هماهنگی کارشناسان ما , از خدمات سامانه استفاده کنید و اگر نیاز به ساخت آموشهای تصویری دارید, میتوانید از امکانات حرفه ای استودیو یوگان بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و با ساخت و تدوین آموزشهای خود آنها را بوسیله سامانه, در اختیار کاربران قرار داده و کسب درآمد کنید.

آیا کلاس آموزش حضوری نیز دارید؟

خیر. سامانه آموزشی یوگان فقط  آموزش آنلاین و بصورت غیر حضوری ارایه میدهد. شما میتوانید از دوره های آموزشی ما در هر مکان و هر زمان بدون محدودیت استفاده نمایید.

آدرس ایمیل را چگونه تعویض کنیم؟

بعد از وارد شدن به سایت, ابتدا توسط منو کاربری در قسمت بالای سمت چپ سایت و یا در منو موبایل, وارد تنظیمات شده و آدرس ایمیل خود را تغییر دهید. برای تغییر آدرس ایمیل نیاز است که ابتدا رمز کاربری خود را در کادر اول وارد کنید.

اگر در پنل کاربری موقع تغییر رمز یا آدرس ایمیل, با پیغام خطا مربوط به کد کشور مواجه شدید, ابتدا در قسمت پایین, شماره موبایل موجود را پاک کرده و بعد تغییرات را ذخیره نمایید. لازم به ذکر است که شماره موبایل شما از سیستم حذف نخواهد شد.

رمز عبور را چگونه تعویض کنم؟

اگر رمز فعلی خود را میدانید بعد از ورود به سایت, ابتدا توسط منو کاربری در قسمت بالای سمت چپ سایت و یا در منو موبایل, وارد تنظیمات شده و رمز عبور خود را تغییر دهید. برای تغییر رمز, ابتدا باید رمز ورود فعلی خود را نیز در کادر اول وارد کنید و اگر در زمان ذخیره تغییرات با پیام خطا مربوط به کد کشور مواجه شدید, ابتدا در قسمت پایین, شماره موبایل موجود را پاک کرده و بعد تغییرات را ذخیره نمایید. لازم به ذکر است که شماره موبایل شما از سیستم حذف نخواهد شد.

و اگر رمز خود را فراموش کرده اید و یا به پنل کاربری دسترسی ندارید در صفحه ورود میتوانید از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده کنید و با کد تاییدیه که به شماره موبایل شما فرستاده میشود رمز جدید انتخاب کنید.

رمز ورود خود را فراموش کردم؟

در صورتی که رمز ورود خود را فراموش کرده اید میتوانید در صفحه ورود با استفاده از گزینه ( فراموشی رمز ورود ) گذرواژه خود را بازیابی کنید. در این مرحله پس از وارد کردن شماره موبایل خود که در زمان ثبت نام از آن استفاده کرده بودید, کد تایید برای شما ارسال میشود که با وارد کردن آن میتوانید گذرواژه جدیدی را برای حساب کاربری خود انتخاب کنید.

نام کاربری را فراموش کردم؟

نام کاربری کلمه ای منحصر بفرد و مختص به شما میباشد که بوسیله آن میتوانید از سامانه استفاده کنید. نام کاربری شما به شماره موبایل وارد شده در زمان ثبت نام متصل میباشد و غیر قابل تغییر است. و اگر آنرا فراموش کرده اید میتوانید در زمان ورود با استفاده از گزینه ( فراموشی رمز ورود ) و تغییر رمز خود به سامانه وارد شوید و بعد از ورود, نام کاربری خود را که در بالای سایت نمایش داده میشود, به خاطر بسپارید.

آیا ارتباط با مربیان امکان پذیر است؟

بله. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی یوگا و یا داشتن هرگونه سوال, میتوانید توسط سیستم پشتیبانی هوشمند سایت در واتس اپ با مربیان ما در ارتباط باشید.

آیا امکان آسیب ورزشی وجود دارد؟

خیر, تمامی آموزشها توسط مربیان رسمی فدراسیون یوگا ایران و بر طبق استانداردهای جهانی تهیه شده است و در صورت استفاده مناسب از آموزشها و توجه کامل به مطالب و دستور العمل های ارایه شده توسط مربی و نکات ذکر شده امکان هیچگونه آسیب ورزشی وجود نخواهد داشت و در صورت استفاده نادرست عواقب آن بر عهده کاربر خواهد بود.

آیا امکان استرداد وجه وجود دارد؟

قبل از خرید دوره های آموزشی میتوانید از دو هفته آموزش رایگان یوگا برای آشنایی با مربیان و سیستم آموزشی استفاده نمایید و تمام دوره های آموزشی دارای اطلاعات کامل شامل توضیحات, فیلم معرفی و برنامه درسی مشخص میباشند, لذا قبل از انتخاب دوره مورد نظر آنرا کاملا بررسی و با تصمیم درست اقدام به خرید نمایید. و در صورت نیاز میتوانید قبل از خرید دوره با مربیان ما مشاوره های لازم را بصورت رایگان داشته باشید.

پس از خرید دوره های آموزشی فقط در صورت اشکال فنی در ارایه آموزشها امکان استرداد وجه وجود خواهد داشت که بایستی با پشتیبانی سایت هماهنگ شود. لطفا قبل از خرید قوانین و مقررات سایت یوگان را مطالعه نمایید و ثبت نام در سامانه به منزله قبول تمامی مفاد قوانین سایت میباشد.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیک

فرم اشتراک

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.
Need Help? Chat with us!
نیاز به راهنمایی دارید؟
سیستم پشتیبانی هوشمند یوگان در واتس اپ