تخفیفات ویژه

از یوگان تخفیف بگیرید

یوگان به عنوان اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی و در راستای ارائه آموزش های کاربردی یوگا بصورت عمومی، تخصصی و کمک درمانی و همینطور فراهم نمودن بستر مناسب برای استفاده همگان از فوائد بیشمار این ورزش، تخفیفات ویژه ای را نیز در نظر گرفته است.

لازم به ذکر است که ثبت هر سفارش فقط با یک کد تخفیف امکان پذیر است و برای دریافت تخفیفاتی که نیاز به ارسال مدارک دارند، دوره های مناسب و میزان تخفیف بعد از انجام مشاوره های لازم و بررسی مدارک اعلام میگردد. برای دریافت کوپن تخفیف و ارسال مدارک میتوانید از طریق واتس اپ با پشتیبانی یوگان در ارتباط باشید.

تخفیف خوش آمد گویی

کسانی که تابحال از دوره های آموزشی یوگان استفاده نکرده اند و تازه میخواهند یوگا را شروع کنند، میتوانند از ۱۰% تخفیف بهره مند شوند.

کوپن تخفیف : startyogan

“این تخفیف فقط روی پکیج جامع یوگا در خانه ارائه میگردد”

تخفیف درمانی

کسانی که دارای بیماریهای خاص، سرطان، ام اس، لوپوس، مشکلات مفصلی و استخوانی، آرتروز و کلیه بیماریهای جسمی و ذهنی مانند اضطراب و افسردگی و عدم تمرکز شدید میباشند، که یوگا در درمان آنها موثر است و تحت نظر پزشک هستند، میتوانند با ارائه مدارک درمانی از ۲۰% تا ۵۰% تخفیف برخوردار شوند.

“این تخفیف روی پکیج جامع یوگا در خانه، پکیج کمک درمانی و حرکات اصلاحی، پکیج هماهنگ کننده ذهن و جسم و کارگاه های لایو ارائه میگردد”

تخفیف همیاری

کاربرانی که استطاعت مالی ندارند، میتوانند با ارائه مدارک موجه از ۲۰% تا ۵۰% تخفیف بهره مند گردند.

این تخفیف روی پکیج جامع یوگا در خانه، پکیج کمک درمانی و حرکات اصلاحی، پکیج هماهنگ کننده ذهن و جسم و کارگاه های لایو ارائه میگردد.

تخفیف کارگاه های لایو

کاربرانی که از هر کدام از آموزش های یوگان بصورت آنلاین یا DVD استفاده کرده اند میتوانند برای شرکت در تمامی کارگاه های لایو از ۱۰% تخفیف بهره مند شوند.

کوپن تخفیف کارگاه اعجاز چاکراها : chakra10

تخفیف پکیج های ترکیبی

با خرید همزمان دو پکیج یا بیشتر از ۲۰% تخفیف بهره مند شوید. بدین منظور میتوانید در قسمت لیست دوره ها، از پکیج های ترکیبی و کامل استفاده نمایید.

تخفیف تولد

هم به خودتان کادو تولد بدهید و هم به کسانی که دوسشان دارید. با خرید در روز تولدتان از یوگان نیز ۱۰% کادو تولد از تمامی دوره ها بگیرید.

“این تخفیف روی کلیه پکیج های آموزشی و کارگاه های لایو ارائه میگردد”

تخفیف پایان دوره

اگر از دوره های آموزشی یوگان استفاده کرده اید، نظراتتان را همراه با عکس و فیلم برای ما در اینستاگرام ارسال نمایید تا برای خرید دوره دیگر از ۱۵% تخفیف بهره مند شوید.

“این تخفیف روی کلیه پکیج های آموزشی و کارگاه های لایو ارائه میگردد”

تخفیف کلاس های گروهی

ارائه کارگاه های لایو و کلاس های گروهی آنلاین و همینطور یوگا سازمانی شامل تخفیفات ویژه میباشد که بر اساس شرایط شما طراحی و اجرا خواهد شد.

بازنشستگان و سالمندان

تمامی بازنشستگان و از کار افتادگان با ارائه مدرک معتبر و همینطور سالمندان بالای ۶۵ سال میتوانند از ۲۵% تخفیف بهره مند شوند.

“این تخفیف روی کلیه پکیج های آموزشی و کارگاه های لایو (غیر از پکیج های ترکیبی) ارائه میگردد”

جانبازان و ایثارگران

تمامی جانبازان و ایثارگران میتوانند با ارائه مدرک معتبر از ۲۵% تخفیف بهره مند شوند.

“این تخفیف روی کلیه پکیج های آموزشی و کارگاه های لایو (غیر از پکیج های ترکیبی) ارائه میگردد”

sale 310x310 - تخفیفات ویژه

۶- تخفیف تبلیغاتی

میتوانید با قرار دادن بنر تبلیغاتی یوگان ، ما را در اینستاگرام خود به دوستانتان معرفی کنید و از یوگان نیز ۲۰% جایزه بگیرید.

کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.