دوره آموزشی آنلاین آماده سازی بدن برای شروع یوگا

 

این دوره آموزشی شامل ۲ سیکل از آساناهای یوگا جهت آماده سازی بدن برای شروع دوره های اصلی یوگا می باشد تا در نهایت بتوانید آساناهای یوگا را بطور صحیح و موثرتر انجام دهید. این سیکل ها را به مدت یک هفته تا یک ماه و تا رسیدن به مهارت کافی انجام دهید و بعد دوره روزانه مقدماتی ۱ را شروع نمایید.

انجام این سیکل ها برای کسانی که میخواهند یوگا را شروع کنند و همینطور برای استفاده روزانه قبل از شروع سیکل های اصلی یوگا و ورزش های دیگر جهت آماده سازی و گرم کردن بدن مناسب میباشد و هیچ محدودیت زمانی در انجام آنها وجود ندارد. در صورتیکه هرکدام از حرکات را نتوانستید به راحتی انجام دهید و یا احساس درد در آن ناحیه داشتید، سعی کنید حرکت را در حد توان انجام دهید و نیازی به انجام حرکات کامل در این دوره نمی باشد تا زمانیکه در سیکل های اصلی یوگا بدن شما بتواند انعطاف و قدرت لازم را بدست آورد.

برای اینکه بهترین نتیجه را از انجام سیکل ها بگیرید آنها را بطور کامل و بر اساس اطلاعات داده شده و منظم انجام دهید زیرا ترتیب و تعداد حرکات و همینطور میزان مکث آنها مهم میباشد. ما تمامی این سیکل های آموزشی را بر اساس فیزیولوژی بدن و ذهن طراحی کرده ایم تا بیشتری بازدهی را داشته باشد و بتوانید بعد از انجام سیکل ها آرامش و انرژی آنرا در بدن و ذهن خود احساس کنید.

همزمان با انجام این دوره از جدول آماده سازی بدن برای یوگا به مدت ۲ هفته حتماً استفاده کنید تا از هر جهت آماده شوید. جدول طراحی شده باعث ایجاد نظم و انضباط در برنامه روزانه و تنظیم کارکرد مغز شده و باعث بهبود جسم و روان, متابولیسم و همینطور تقویت اراده میشود. این جدول به عنوان فایل ضمیمه در جلسه اول دوره قرار داده شده است.

برخی از حرکات این دوره را میتوانید در عکس های زیر مشاهده نمایید.

 

***

در صورت تمایل میتوانید این دوره را بصورت یوگا در خانه بصورت DVD سفارش دهید که در پکیج یوگا مقدماتی و پکیج جامع یوگا درخانه ارائه گردیده است.

برای دریافت مشاوره و پشتیبانی رایگان عدد ۱ را به سامانه ۱۰۰۰۲۱۲۲۶۳۲۰۰۲ پیامک نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

برای آشنایی با نحوه آموزش های آنلاین یوگان میتوانید نمونه فیلمهای آموزشی ما را در قسمت ( یوگا رایگان ) ببینید.

— یوگان —

اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

 

برنامه درسی دوره

آماده سازی بدن 00:40:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
  • 5 ستاره1
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0
  1. مشاوره و راهنمایی

    5

    در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.