• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

این دوره آموزشی شامل 2 سیکل از آساناهای یوگا جهت آماده سازی بدن برای شروع دوره های اصلی یوگا می باشد تا در نهایت بتوانید آساناهای یوگا را بطور صحیح و موثرتر انجام دهید. این سیکل ها را به مدت یک هفته تا یک ماه و تا رسیدن به مهارت کافی انجام دهید و بعد دوره روزانه مقدماتی 1 را شروع نمایید.

انجام این سیکل ها برای کسانی که میخواهند یوگا را شروع کنند و همینطور برای استفاده روزانه قبل از شروع سیکل های اصلی یوگا و ورزش های دیگر جهت آماده سازی و گرم کردن بدن مناسب میباشد و هیچ محدودیت زمانی در انجام آنها وجود ندارد. در صورتیکه هرکدام از حرکات را نتوانستید به راحتی انجام دهید و یا احساس درد در آن ناحیه داشتید، سعی کنید حرکت را در حد توان انجام دهید و نیازی به انجام حرکات کامل در این دوره نمی باشد تا زمانیکه در سیکل های اصلی یوگا بدن شما بتواند انعطاف و قدرت لازم را بدست آورد.

برای اینکه بهترین نتیجه را از انجام سیکل ها بگیرید آنها را بطور کامل و بر اساس اطلاعات داده شده و منظم انجام دهید زیرا ترتیب و تعداد حرکات و همینطور میزان مکث آنها مهم میباشد. ما تمامی این سیکل های آموزشی را بر اساس فیزیولوژی بدن و ذهن طراحی کرده ایم تا بیشتری بازدهی را داشته باشد و بتوانید بعد از انجام سیکل ها آرامش و انرژی آنرا در بدن و ذهن خود احساس کنید.

همزمان با انجام این دوره از جدول آماده سازی بدن برای یوگا به مدت 2 هفته حتماً استفاده کنید تا از هر جهت آماده شوید. جدول طراحی شده باعث ایجاد نظم و انضباط در برنامه روزانه و تنظیم کارکرد مغز شده و باعث بهبود جسم و روان, متابولیسم و همینطور تقویت اراده میشود. این جدول به عنوان فایل ضمیمه در جلسه اول دوره قرار داده شده است. در انتها دوره میتوانید فایل تکمیل شده را از طریق سیستم پشتیبانی سایت برای مربی مربوطه ارسال و از مشاوره های لازم بهره مند گردید.

برخی از حرکات این دوره را میتوانید در عکس های زیر مشاهده نمایید.

 

همزمان با این دوره آموزشی میتوانید از سیکل سلام بر خورشید مقدماتی بصورت روزانه و رایگان نیز استفاده نمایید.

 

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی یوگا ( رایگان ) در خصوص دوره فوق میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی سایت با مربیان ما در ارتباط باشید.

-یوگان-

اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

 

برنامه درسی دوره

سیکل اولرایگان 00:12:00
سیکل دوم 00:13:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. مشاوره و راهنمایی

  5

  در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیک

فرم اشتراک

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.