دوره آموزشی آنلاین گرم کردن بدن

 

این دوره شامل ۲ سیکل برای گرم کردن بدن قبل از شروع یوگا و ورزش های دیگر میباشد و همینطور میتوان از آنها جهت شروع فعالیت روزانه نیز استفاده کرد. برای انجام تمامی ورزشها، جهت جلوگیری از آسیبهای ورزشی بدن نیاز به گرم کردن در ابتدا و سرد کردن در انتها دارد. در این سیکل ها، سیستم ماهیچه ای و تنفسی هماهنگ شده و باعث افزایش سرعت در روند گرم کردن بدن میشود و استفاده از آنها برای تمامی ورزشها مناسب میباشند.

برای استفاده از این سیکل ها جهت گرم کردن بدن، بایستی حدود ۱۰-۱۵ دقیقه قبل از ورزش مورد نظر انجام شود. جهت شروع فعالیت روزانه، بیدار کردن بدن و تنظیم متابولیسم و انرژی های بدن بهتر است صبحها آنها را انجام دهید. در طی روز میتوان از این سیکل ها جهت رفع خستگی، تنش زدایی، رفع خشم، کاهش استرس، احیاء انرژی های بدن، کاهش فشار عصبی، کنترل خشم و هماهنگی سیستم عضلانی و تنفسی استفاده کرد.

در این دوره سیکل هماهنگ کننده سیستم تنفسی و ماهیچه ای و سیکل اصلی گرم کننده بدن ارائه شده است. استفاده از این سیکل ها جهت جلوگیری از آسیب های ورزشی مخصوصا در ورزش یوگا توصیه میگردد. برای انجام آنها میتوانید ابتدا با کشش های آرام و ملایم شروع کنید و بصورت آهسته کشش ها را در طول دم و بازدم افزایش دهید. در کنار این دوره میتوانید از سیکلهای سلام بر خورشید ارائه شده در دوره سلام بر خورشید برای گرم کردن بدن نیز در افرادی که یوگا انجام میدهند استفاده کرد.

 

***

در صورت تمایل میتوانید این دوره را بصورت یوگا در خانه بصورت DVD سفارش دهید که بصورت پکیج مقدماتی و پکیج جامع یوگا در خانه ارائه گردیده است.

برای دریافت مشاوره و پشتیبانی رایگان عدد ۱ را به سامانه ۱۰۰۰۲۱۲۲۶۳۲۰۰۲ پیامک نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

برای آشنایی با نحوه آموزش های آنلاین یوگان میتوانید نمونه فیلمهای آموزشی ما را در قسمت ( یوگا رایگان ) ببینید.

— یوگان —

اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

برنامه درسی دوره

گرم کردن بدن 00:11:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
  • 5 ستاره1
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0
  1. مشاوره و راهنمایی

    5

    در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.