• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دوره آموزشی آنلاین سلام بر خورشید

 

آموزش سلام بر خورشید شامل 4 سیکل کامل و در سه سطح مختلف مقدماتی، متوسطه و پیشرفته میباشد. سلام برخورشید تنها سیکل سنتی و اصیل یوگا میباشد که در تمای سبک های یوگا به عنوان سیکل افزایش انرژی مورد استفاده قرار میگیرد. طراحی حرکات این سیکل بدین صورت است که بدن انسان را با انرژی زمین و انرژی صبحگاهی خورشید هماهنگ میکند. این انرژی در صبح گرم و فعال بوده و به بدن انرژی و در زمان غروب آرامش میدهد. طراحی این سیکل باعث جذب بیشتر انرژی فعال خورشید شده و میتوانیم برای افزایش کیفیت زندگی و طول عمر بیشتر از آن بهره مند شویم.

سطوح مختلف ارائه شده در این دوره شامل سلام بر خورشید مقدماتی، پیشرفته و قدرتی قرار میباشد که هر سیکل از 3 مرتبه سیکل کامل تشکیل شده است و شما میتوانید تعداد سیکل ها را بر حسب نیاز یا توان بدنی انجام دهید. فقط دقت داشته باسید که تعداد دفعات انجام این سیکل باید فرد باشد و بعد از مدتی که سیکل ها را بطور مرتب انجام دهید میتوانید شاهد تغییرات انرژی ان در بدن از نظر جسمانی و ذهنی شوید. یک سیکل کامل از سلام بر خورشید مقدماتی شامل 7 مرتبه تکرار نیز برای استفاده قرار داده شده است.

سلام بر خورشید را میتوان به عنوان سیکل روزانه یوگا در صبح , گرم کردن بدن قبل از یوگا و فعالیت روزانه و تنظیم انرژی های بدن قبل از مدیتیشن و پرانایاما ( تنفس ) استفاده کرد.

آموزش سلام بر خورشید برای استفاده عموم و تمامی گروههای سنی مناسب بوده و بصورت روزانه میتوان از آن استفاده کرد.

***

در صورت تمایل میتوانید این دوره را بصورت یوگا در خانه بصورت DVD سفارش دهید که در پکیج جامع یوگا درخانه ارائه گردیده است.

برای دریافت مشاوره و پشتیبانی رایگان عدد 1 را به سامانه 10002122632002 پیامک نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

برای آشنایی با نحوه آموزش های آنلاین یوگان میتوانید نمونه فیلمهای آموزشی ما را در قسمت ( یوگا رایگان ) ببینید.

یوگان

اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

برنامه درسی دوره

سوريا ناماسكار (سلام بر خورشید) مقدماتی 00:28:00
سوريا ناماسكار (سلام بر خورشید) پیشرفته 00:04:00
سوريا ناماسكار (سلام بر خورشید) قدرتی 00:03:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. مشاوره و راهنمایی

  5

  در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیک

فرم اشتراک

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.