• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

این دوره آموزشی شامل 2 سیکل از آساناهای یوگا جهت آماده سازی بدن و ذهن برای شروع دوره های پیشرفته یوگا روزانه می باشد. این سیکل ها را به مدت 2 هفته تا یک ماه و تا رسیدن به مهارت کافی انجام دهید و بعد دوره روزانه پیشرفته 1 را شروع نمایید.

برای اینکه بهترین نتیجه را از انجام سیکل ها بگیرید آنها را بطور کامل و بر اساس اطلاعات داده شده و منظم انجام دهید زیرا ترتیب و تعداد حرکات و همینطور میزان مکث آنها مهم میباشد. ما تمامی این سیکل های آموزشی را بر اساس فیزیولوژی بدن و ذهن طراحی کرده ایم تا بیشتری بازدهی را داشته باشد و بتوانید بعد از انجام سیکل ها آرامش و انرژی آنرا در بدن و ذهن خود احساس کنید. لازم به ذکر است که سیکل های این دوره را بعد از شروع دوره های اصلی نیز میتوانید بصورت روزانه و در کنار سیکل های دیگر استفاده کنید.

سیکل اول این دوره با افزایش متابولیسم و جریان خون در بدن و همچنین ایجاد نظم در انرژی های بدن باعث بوجود آمدن احساس سبکی و  انرژی زیاد خواهد شد و در سیکل های دوم و سوم حرکات آمادگی پیشرفته یوگا آموزش داده میشود.

همزمان با انجام این دوره از جدول آماده سازی بدن برای یوگا به مدت 2 هفته حتماً استفاده کنید تا از هر جهت آماده شوید. جدول طراحی شده باعث ایجاد نظم و انضباط در برنامه روزانه و تنظیم کارکرد مغز شده و باعث بهبود جسم و روان, متابولیسم و همینطور تقویت اراده میشود. این جدول به عنوان فایل ضمیمه در جلسه اول دوره قرار داده شده است. در انتها دوره میتوانید فایل تکمیل شده را از طریق سیستم پشتیبانی سایت برای مربی مربوطه ارسال و از مشاوره های لازم بهره مند گردید.

برخی از حرکات این دوره را میتوانید در عکس های زیر مشاهده نمایید.

 

 

همزمان با این دوره آموزشی میتوانید از سیکل سلام بر خورشید مقدماتی بصورت روزانه و رایگان نیز استفاده نمایید.

 

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی یوگا ( رایگان ) در خصوص دوره فوق میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی سایت با مربیان ما در ارتباط باشید.

یوگان — اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

برنامه درسی دوره

سیکل اول 00:06:00
سیکل دوم 00:07:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. مشاوره و راهنمایی

  5

  در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.