• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

 

این دوره به آموزش تعداد 9 حرکت (آسانا) ساده و مقدماتی یوگا همراه با جزییات کامل میپردازد و نحوه صحیح انجام آنها را با جزییات کامل طی فیلم های آموزشی فرا میگیرید. آساناهایی که انجام آنها نیاز به آماده سازی بدن دارد بصورت مجزا دارای فیلم مربوط به آمادگی حرکت نیز میباشند که بایستی قبل از انجام حرکت اصلی استفاده گردد. هر آسانا دارای توضیحات کامل در خصوص نحوه انجام آن، فوائد، محدودیت ها و خصوصیات ها میباشند که بصورت فایل ضمیمه برای هر آسانا ارائه شده است.
استفاده از این آموزشها شما را با انجام صحیح هر آسانا آشنا میکند و میتوانید آنها را بصورت تکی و یا بصورت سیکل که در دوره آموزشی یوگا روزانه سطح مقدماتی و یا بقیه دوره های مرتبط ارائه شده است، استفاده کنید.

 

<< آنچه در این دوره می آموزید >>

 

 

همزمان با این دوره آموزشی میتوانید از سیکل سلام بر خورشید مقدماتی بصورت روزانه و رایگان نیز استفاده نمایید.

 

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی یوگا ( رایگان ) در خصوص دوره فوق میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی سایت با مربیان ما در ارتباط باشید.

یوگان

اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

برنامه درسی دوره

تاداسانا 00:02:00
آردها کتی چاکراسانا 00:02:00
تالاسانا 00:02:00
تریکوناسانا + سیکل آماده سازی 00:06:00
پارشواکوناسانا 1 00:02:00
پاريورتا پراساريتا پادوتاناسانا + سیکل آماده سازی 00:04:00
اکا پاداسانا 1 00:01:00
اکا پاداسانا 2 00:01:00
شاواسانا 00:15:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. مشاوره و راهنمایی

  5

  در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.