دوره آموزشی آنلاین پرانایاما پیشرفته

 

دوره پرانایاما پیشرفته شامل ۱۱ تنفس، مودرا، سیکل و تمرین های آماده سازی بدن در زمینه علم پرانایاما در سطح مقدماتی میباشد. علم پرانایاما یا علم تنفس به عنوان یک بخش خیلی مهم و گسترده در یوگا معرفی میشود و از لحاظ جسمانی به تنفس و دریافت اکسیژن، انتقال آن به ریه، به جریان انداختن آن در کل سلول های بدن و خارج نمودن دی اکسد کربن از بدن مربوط میشود. اما این علم فقط در خصوص تنفس نیست بلکه در یوگا اعتقاد بر این است که زنده بودن و زندگی کردن احتیاج به نیروی حیات دارد و این انرژی به عنوان پرانا از محیط دریافت شده و همراه با تنفس این انرژی وارد بدن شده و استفاده میشود. پرانا در طبیعت به رنگ آبی مشاهده میشود و هر جایی که تجمع این رنگ بیشتر باشد، انرژی پرانا بیشری نیز وجود دارد. در محیط شهر و جاهایی که این انرژی کمتر وجود دارد میتوانیم بوسیله تکنیک ها و تمریناتی که در این دوره قرار داده شده، انرژی پرانا بیشتری را جذب و زندگی سالمتر و بهتری داشته باشیم.

این دوره از تنفس های مهم و اصلی پرانایاما و مودراها تشکیل شده که استفاده از آنها در کنار آساناهای یوگا باعث بهره مندی بیشتر از فوائد یوگا و تاثیرات آن در زندگی خواهیم بود. و همینطور انجام تمرینهای ذهنی و یوگانیدرا به همراه پرانایاما به صورت همزمان باعث متعادل کردن انرژی های بدن و ایجاد تغییرات عمده جسمی و ذهنی خواهد شد. سیکل تنفس ضد اضطراب نیز در انتهای دوره با برنامه تمرینی جهت استفاده از تنفس ها و مودراها بصورت کابردی قرار داده شده است.

 

***

در صورت تمایل میتوانید این دوره را بصورت یوگا در خانه بصورت DVD سفارش دهید که بصورت پکیج پرانایاما ارائه گردیده است.

برای دریافت مشاوره و پشتیبانی رایگان عدد ۱ را به سامانه ۱۰۰۰۲۱۲۲۶۳۲۰۰۲ پیامک نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

برای آشنایی با نحوه آموزش های آنلاین یوگان میتوانید نمونه فیلمهای آموزشی ما را در قسمت ( یوگا رایگان ) ببینید.

— یوگان —

اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

 

 

برنامه درسی دوره

آشنایی با پرانایاما 00:30:00
آمادگی پرانایاما (۵ حرکت) 00:12:00
تنفس عمیق 00:05:00
تنفس بهاستریکا 00:03:00
تنفس اوجایی 00:03:00
تنفس ساما وریتی 00:06:00
تنفس براهماری 00:04:00
کاکی مودرا 00:02:00
تنفس نادی شودانا (۲حرکت) 00:07:00
یونی مودرا 00:05:00
تمرین تنفسی ضد اضطراب 00:20:00
مولاباندا 00:00:00
اودیاناباندا 00:00:00
جالانداراباندا 00:00:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
  • 5 ستاره1
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0
  1. مشاوره و راهنمایی

    5

    در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.