• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

 

این دوره از 12 سیکل و حرکت جهت افزایش استقامت و توانایی بدن برای انجام آساناهای سخت طراحی شده است که علاوه بر انعطاف به قدرت و استقامت نیز احتیاج دارند. حرکت چاتورانگا دانداسانا، یک حرکت قدرتی و استقامتی است که با انجام آن بدن برای حرکات قدرتی و آساناهای پیشرفته یوگا آماده میشود. انجام دادن این حرکات نیاز به آماده سازی ماهیچه ها، مفاصل و اندامهای داخل شکم و لگن دارد. ضمن اینکه فیله های کمر هم باید توانایی بالایی داشته باشد تا کمر گود نشود و به مهره های آن فشار اضافه وارد نگردد.

در حرکت چاتورانگا دانداسانا بدن را روی کف دستها و انگشتان پا با زمین موازی میکنیم و در این حالت مکث میکنیم. این وضعیت باعث میشود که نیروی جاذبه زمین روی بدن به حداکثر برسد و بدن نیز برای حفظ این حرکت نیاز به استقامت و قدرت زیاد دارد و در نهایت میتواند باعث افزایش استقامت هم از نظر جسمانی و هم ذهنی شود.  هشت مرحله برای آماده سازی این حرکت طراحی شده که لازم است این مراحل به ترتیب انجام شود و در هر کدام که به مهارت کافی رسیدید و بدنتان توانایی انجام آن را بدست آورد، به مرحله بعد و در نهایت به حرکت اصلی برسید. حداقل یک هفته و تمرین روزانه برای انجام هر حرکت آمادگی زمان نیاز است.

سیکل های افزایش استقامت دوره را میتوانید بعد از حرکت پلانک انجام دهید. با ایجاد قدرت و استقامت در ماهیچه ها, مفاصل و مهره های بدن آمادگی انجام حرکات قدرتی یوگا و ورزش های دیگر را بدست می آورد و تمرین مداوم و بدون فشار باعث میشود که بدون آسیب دیدگی به توانایی لازم دست یابد.

 

همزمان با این دوره آموزشی میتوانید از سیکل سلام بر خورشید مقدماتی بصورت روزانه و رایگان نیز استفاده نمایید.

 

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی یوگا ( رایگان ) در خصوص دوره فوق میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی سایت با مربیان ما در ارتباط باشید.

یوگان

اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

 

برنامه درسی دوره

پلانک 00:02:00
سیکل افزایش استقامت 1 00:14:00
سیکل افزایش استقامت 2 00:08:00
آماده سازی چاتورانگا 1 00:02:00
آماده سازی چاتورانگا 2 00:02:00
آماده سازی چاتورانگا 3 00:02:00
آماده سازی چاتورانگا 4 00:02:00
آماده سازی چاتورانگا 5 00:02:00
آماده سازی چاتورانگا 6 00:02:00
آماده سازی چاتورانگا 7 00:02:00
آماده سازی چاتورانگا 8 00:02:00
حرکت اصلی چاتورانگا 00:01:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. مشاوره و راهنمایی

  5

  در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.