• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

 

این دوره از 12 سیکل و حرکت جهت افزایش استقامت و توانایی بدن برای انجام آساناهای سخت طراحی شده است که علاوه بر انعطاف به قدرت و استقامت نیز احتیاج دارند. حرکت چاتورانگا دانداسانا، یک حرکت قدرتی و استقامتی است که با انجام آن بدن برای حرکات قدرتی و آساناهای پیشرفته یوگا آماده میشود. انجام دادن این حرکات نیاز به آماده سازی ماهیچه ها، مفاصل و اندامهای داخل شکم و لگن دارد. ضمن اینکه فیله های کمر هم باید توانایی بالایی داشته باشد تا کمر گود نشود و به مهره های آن فشار اضافه وارد نگردد.

در حرکت چاتورانگا دانداسانا بدن را روی کف دستها و انگشتان پا با زمین موازی میکنیم و در این حالت مکث میکنیم. این وضعیت باعث میشود که نیروی جاذبه زمین روی بدن به حداکثر برسد و بدن نیز برای حفظ این حرکت نیاز به استقامت و قدرت زیاد دارد و در نهایت میتواند باعث افزایش استقامت هم از نظر جسمانی و هم ذهنی شود.  هشت مرحله برای آماده سازی این حرکت طراحی شده که لازم است این مراحل به ترتیب انجام شود و در هر کدام که به مهارت کافی رسیدید و بدنتان توانایی انجام آن را بدست آورد، به مرحله بعد و در نهایت به حرکت اصلی برسید. حداقل یک هفته و تمرین روزانه برای انجام هر حرکت آمادگی زمان نیاز است.

سیکل های افزایش استقامت دوره را میتوانید بعد از حرکت پلانک انجام دهید. با ایجاد قدرت و استقامت در ماهیچه ها, مفاصل و مهره های بدن آمادگی انجام حرکات قدرتی یوگا و ورزش های دیگر را بدست می آورد و تمرین مداوم و بدون فشار باعث میشود که بدون آسیب دیدگی به توانایی لازم دست یابد.

 

همزمان با این دوره آموزشی میتوانید از سیکل سلام بر خورشید مقدماتی بصورت روزانه و رایگان نیز استفاده نمایید.

 

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی یوگا ( رایگان ) در خصوص دوره فوق میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی سایت با مربیان ما در ارتباط باشید.

یوگان

اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

 

برنامه درسی دوره

پلانک 00:02:00
سیکل افزایش استقامت 1 00:14:00
سیکل افزایش استقامت 2 00:08:00
آماده سازی چاتورانگا 1 00:02:00
آماده سازی چاتورانگا 2 00:02:00
آماده سازی چاتورانگا 3 00:02:00
آماده سازی چاتورانگا 4 00:02:00
آماده سازی چاتورانگا 5 00:02:00
آماده سازی چاتورانگا 6 00:02:00
آماده سازی چاتورانگا 7 00:02:00
آماده سازی چاتورانگا 8 00:02:00
حرکت اصلی چاتورانگا 00:01:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. مشاوره و راهنمایی

  5

  در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیک

فرم اشتراک

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.