• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دوره آموزشی آنلاین پاکسازی گوارش – کریا

 

دوره کریا پاکسازی گوارش شامل تمرین کامل کریا میباشد که در این تمرین، سم زدایی بدن از سمومی که بر اثر تغذیه نادرست جمع شده است به وسیله آساناهای یوگا و برنامه ارائه شده که در زمان خاص انجام میشود باعث تصفیه کامل سیستم گوارش می گردد. تاثیر این سموم هم روی سلامت جسم و هم روی کارکرد ذهن تاثیر دارد که خیلی از مشکلات مرتبط با افسردگی بر اثر انباشته شدن سموم در بدن و همینطور مشکلات فیزیکی مانند گوارش می باشد. این برنامه تاثیر زیادی در افزایش انرژی های بدن داشته و هم روی جسم و هم ذهن تاثیر می گذارد.

مدت زمان این دوره 14 روز می باشد که با اثر مغناطیس ماه روی زمین هماهنگ شده. انرژی ماه قمری با کره ماه هماهنگ بوده و در نتیجه باید زمان انجام این تمرین با تقویم قمری هماهنگ باشد. تاریخ دقیق شروع این دوره باید در روز 8 ماه قمری و پایان آن باید روز 21 باشد. 7 روز اول این سیکل به صورت مستقیم و بالارونده و هفت روز دوم آن کند کننده و پایین رونده است. در شب چهاردهم که ماه کامل است و انرژی ماه روی زمین به میزان حداکثر می رسد نقطه اوج این دوره است.

اگر این برنامه را هر 6 ماه یکبار تکرار کنیم باعث تخلیه کامل سموم از بدن شده و در نتیجه بدن آماده بیمار شدن نمیگردد. زمان انجام حرکت ها بسیار مهم بوده و حتماً باید طبق برنامه ای که بصورت فایل ضمیمه در داخل دوره قرارداده شده، انجام شود. و همینطور با ديدگاه يوگا درباره خوراکی مناسب و انواع آن آشنا خواهید شد.

 

***

در صورت تمایل میتوانید این دوره را بصورت یوگا در خانه بصورت DVD سفارش دهید که بصورت پکیج کمک درمانی ارائه گردیده است.

برای دریافت مشاوره و پشتیبانی رایگان عدد 1 را به سامانه 10002122632002 پیامک نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

برای آشنایی با نحوه آموزش های آنلاین یوگان میتوانید نمونه فیلمهای آموزشی ما را در قسمت ( یوگا رایگان ) ببینید.

یوگان

اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

برنامه درسی دوره

سیکل پاکسازی گوارش ( کریا ) 00:10:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. مشاوره و راهنمایی

  5

  در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیک

فرم اشتراک

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.