• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

 

این دوره شامل تمرین کامل پاکسازی دستگاه گوارش توسط سیکل کریا میباشد که در این تمرین، سم زدایی بدن از سمومی که بر اثر تغذیه نادرست جمع شده است به وسیله آساناهای یوگا و برنامه ارائه شده که در زمان خاص انجام میشود باعث تصفیه کامل سیستم گوارش می گردد. تاثیر این سموم هم روی سلامت جسم و هم روی کارکرد ذهن تاثیر دارد که خیلی از مشکلات مرتبط با افسردگی بر اثر انباشته شدن سموم در بدن و همینطور مشکلات فیزیکی مانند گوارش می باشد. این برنامه تاثیر زیادی در افزایش انرژی های بدن داشته و هم روی جسم و هم ذهن تاثیر می گذارد.

مدت زمان این دوره 14 روز می باشد که با اثر مغناطیس ماه روی زمین هماهنگ شده. انرژی ماه قمری با کره ماه هماهنگ بوده و در نتیجه باید زمان انجام این تمرین با تقویم قمری هماهنگ باشد. تاریخ دقیق شروع این دوره باید در روز 8 ماه قمری و پایان آن باید روز 21 باشد. 7 روز اول این سیکل به صورت مستقیم و بالارونده و هفت روز دوم آن کند کننده و پایین رونده است. در شب چهاردهم که ماه کامل است و انرژی ماه روی زمین به میزان حداکثر می رسد نقطه اوج این دوره است.

اگر این برنامه را هر 6 ماه یکبار تکرار کنیم باعث تخلیه کامل سموم از بدن شده و در نتیجه بدن آماده بیمار شدن نمیگردد. زمان انجام حرکت ها بسیار مهم بوده و حتماً باید طبق برنامه ای که بصورت فایل ضمیمه در داخل دوره قرارداده شده، انجام شود. و همینطور با ديدگاه يوگا درباره خوراکی مناسب و انواع آن آشنا خواهید شد.

 

 

همزمان با این دوره آموزشی میتوانید از سیکل سلام بر خورشید مقدماتی بصورت روزانه و رایگان نیز استفاده نمایید.

 

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی یوگا ( رایگان ) در خصوص دوره فوق میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی سایت با مربیان ما در ارتباط باشید.

یوگان

اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

برنامه درسی دوره

سیکل پاکسازی گوارش ( کریا ) 00:05:00
تنفس کاپالابهاتی ( آرام ) 00:06:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. مشاوره و راهنمایی

  5

  در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیک

فرم اشتراک

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.