• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

 

این دوره شامل 2 سیکل کمک درمانی و حرکات اصلاحی برای گردن و ستون فقرات بوسیله آساناهای یوگا میباشد که برای مشکلات یا خشکی مفاصل و مهره ها و همینطور اسپاسم های ماهیچه ای کاربرد دارد و میتوان از این سیکل ها به عنوان تمرینات آماده سازی بدن برای یوگا و ورزش های دیگر نیز استفاده کرد. در این دوره برای کلیه قسمتهای مختلف بدن، حرکات و سیکلهای اختصاصی تهیه شده است که بایستی به شکل درست و با تکنیک و اصول صحیح انجام شود. حرکات هر قسمت از بدن، روی قسمتهای دیگر نیز تاثیر خواهد گذاشت اما با تمرکز ذهن روی ناحیه اسیب دیده، میزان تاثیر آن را بصورت اختصاصی در آن ناحیه بیشتر میشود.

این حرکات تاثیر اصلاحی نیز دارد و هر کسی میتواند به تنهایی و بدون نیاز به ابزار خاص تمامی آنها را به راحتی انجام دهد. سیکل ها شامل حرکات ارتوپدی و فیزیوتراپی هستند و همراه با آساناهای یوگا تکمیل شده اند و انجام آنها بایستی بدون مکث و به تعداد تعیین شده انجام شود. اما اگر در زمینه حرکات اصلاحی و درمانی بخواهیم استفاده کنیم بایستی فواصل بین تمرینها منظم باشد.

در صورت داشتن مشکل خاص در نواحی مختلف بدن میتوانید با دریافت مشاوره تخصصی رایگان از مربیان ما در قسمت پشتیبانی سایت، نسبت به دریافت دستورالعمل اختصاصی اقدام نمایید.

 

همزمان با این دوره آموزشی میتوانید از سیکل سلام بر خورشید مقدماتی بصورت روزانه و رایگان نیز استفاده نمایید.

 

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی یوگا ( رایگان ) در خصوص دوره فوق میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی سایت با مربیان ما در ارتباط باشید.

 

یوگان

اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

 

برنامه درسی دوره

سیکل کمک درمانی گردن 00:04:00
سیکل کمک درمانی ستون فقرات 00:04:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. مشاوره و راهنمایی

  5

  در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.