• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آموزش یوگا روزانه به منظور آشنایی با یوگا و نحوه یادگیری آن بصورت آنلاین و دیدن تاثیرات این دوره ها تهیه شده است. با توجه به اینکه این دوره شامل سیکل هایی از یوگا مقدماتی تا پیشرفته میباشد, لذا انجام تمام آنها برای شروع دوره های اصلی الزامی نیست و ما توصیه میکنیم این دوره را بنابر میزان تواناییهای بدنتان به مدت یک الی دو هفته انجام دهید.

درحال بارگذاری...

این دوره برای همه در تمامی سنین قابل استفاده است و شما میتوانید در هر روز یک سیکل را به تعداد یک الی سه مرتبه انجام دهید که بهترین زمان برای انجام آنها یک الی دو ساعت بعد از صرف غذا میباشد.

برای اینکه بهترین نتیجه را از انجام سیکل ها بگیرید آنها را بطور کامل بر اساس اطلاعات داده شده و بصورت منظم انجام دهید زیرا ترتیب و تعداد حرکات و همینطور میزان مکث آنها مهم میباشد. ما تمامی این سیکل های آموزشی را بر اساس فیزیولوژی بدن و ذهن طراحی کرده ایم تا بیشتری بازدهی را داشته باشد و بتوانید بعد از انجام سیکل ها آرامش و انرژی آنرا در بدن و ذهن خود احساس کنید.

دوره آموزش روزانه یوگا از هفت سیکل طراحی شده است که این سیکل ها در سه سطح مبتدی, متوسطه و پیشرفته قرار دارند. توصیه میکنیم کسانی که تازه میخواهند یوگا را شروع کنند و مبتدی هستند و یا دارای مشکلات خفیف در بدن هستند, بیشتر روی سه سیکل اول کار کنند تا بدن آمادگی لازم را جهت شروع دوره های اصلی را پیدا کند و در نهایت بتوانید آساناهای یوگا را بطور صحیح و موثر انجام دهید. ولی اگر قبلا یوگا کرده اید و یا دوره های آموزشی مبتدی تا متوسطه را گذرانده اید, انجام تمام سیکل ها برای شما امکان پذیر است و میتوانید قبل از شروع دوره های اصلی به مدت لازم این سیکل ها را انجام دهید. لازم به ذکر است که از سیکل های آموزش یوگا روزانه بعد از شروع دوره های اصلی نیز بصورت روزانه و در کنار سیکل های اصلی میتوانید استفاده نمایید.

سه جلسه اول این دوره که شامل سه سیکل میباشد, جهت آماده سازی بدن طراحی شده است. در جلسه چهارم و پنجم که بخش متوسطه حرکات این دوره هستند با افزایش متابولیسم و جریان خون در بدن و همچنین ایجاد نظم در انرژی های بدن باعث بوجود آمدن احساس سبکی و  انرژی زیاد خواهد شد. در جلسات ششم و هفتم حرکات آمادگی پیشرفته یوگا آموزش داده میشود.

برای انجام صحیح هر کدام از حرکات موجود در سیکل ها میتوانید به فیلمهای مرجع سایت مراجعه نمایید. در انتها توصیه میشود بعد از انجام هر سیکل و اتمام یوگا, تمرینات شاواسانا را که بصورت صوتی قرار داده شده است استفاده نمایید و انرژی و آرامش ذهن و بدن خود را احیا کنید.

فیلمهای آموزشی ما را در سایت آپارات نیز میتوانید دنبال کنید.

یوگان – اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا در ایران

 

 

برنامه درسی دوره

جلسه اول جزئیاترایگان 00:12:00
حرکات آماده سازی ساده برای کمر و پاها
جلسه دوم جزئیات 00:08:00
جلسه سوم جزئیات 00:13:00
جلسه چهارم جزئیات 00:08:00
جلسه پنجم جزئیات 00:06:00
جلسه ششم جزئیات 00:06:00
جلسه هفتم جزئیات 00:07:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. زانو درد

  5

  من زانو و کمر درد دارم، ایا با این شرایط میتونم یوگا کنم و چه حرکت هایی برای من مفیده؟

yogan-footer-about-us

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.