دوره آموزشی آنلاین افزایش انعطاف پذیری بدن

دوره افزایش انعطاف پذیری بدن با یوگا شامل ۴ سیکل آموزشی از آساناهای اطلی یوگا در جهت افزایش انعطاف پذیری بدن میباشد. در طی زمان طول ماهیچه های انسان کوتاه میشود و این میزان در کسانی که ورزشهای قدرتی و حجیم کننده ماهیچه انجام میدهند بیشتر است. نیروی جاذبه بدن را به سمت زمین میکشد و در کوتاه شدن طول عضلات تاثیر زیادی دارد. سیکل هایی که در این دوره ارائه شده باعث افزایش انعطاف پذیری بدن، افزایش طول ماهیچه ها و حالت ارتجاعی آنها میشود که در حفظ اسکلت بندی بدن کاربرد دارد. انعطاف پذیری مفاصل و افزایش دامنه حرکت آنها در جلوگیری از آرتروز، نرم شدن و دردهای مفاصل موثر است. کسانی که مشکلات ضعیف مفصلی و اسپاسم های ماهیچه ای دارند، در سطح متوسطه به بالا نیاز است که افزایش قدرت و انعطاف لازم را داشته باشند.

در این دوره برای افزایش انعطاف بدن، کتف و شانه از آساناهای یوگا و حرکات با چوب طی دو سیکل مجزا و همینطور دو سیکل اختصاصی برای افزایش انعطاف پذیری کمر و لگن قرارداده شده که میتوانند انعطاف لازم را برای اجرای حرکات یوگا از دوره متوسطه به بالا بوجود می آورد.

***

در صورت تمایل میتوانید این دوره را بصورت یوگا در خانه بصورت DVD سفارش دهید که همراه با دوره افزایش انعطاف پذیری بدن در یک پکیج ارائه گردیده است.

برای دریافت مشاوره و پشتیبانی رایگان عدد ۱ را به سامانه ۱۰۰۰۲۱۲۲۶۳۲۰۰۲ پیامک نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

برای آشنایی با نحوه آموزش های آنلاین یوگان میتوانید نمونه فیلمهای آموزشی ما را در قسمت ( یوگا رایگان ) ببینید.

— یوگان —

اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

برنامه درسی دوره

افزایش انعطاف بدن با چوب 00:45:00
افزایش انعطاف کمر و لگن 00:35:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
  • 5 ستاره1
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0
  1. مشاوره و راهنمایی

    5

    در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.