• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

 

این دوره شامل 2 سیکل از آساناهای یوگا در سطح پیشرفته میباشد که تمرینات این دوره برای افرادی طراحی شده است که دوره پیشرفته 1 را گذرانده باشند و بدنشان برای انجام حرکات این دوره آماده شده باشد. در این دوره آساناهای دوره مقدماتی و متوسطه به صورت کامل تر و با کشش و انقباض شدیدتر و با مکث بیشتر قابل انجام می باشد و آساناهای این سطح نیز به آساناهای دوره قبل اضافه میشود و برای انجام آساناهای سخت تر آماده خواهید شد. با گذراندن این دوره متابولیسم بدن در وضعیت تعادل قرار گرفته و کارکرد غدد درون ریز تنظیم میگردد. افزایش آرامش و تمرکز از دستاوردهای اصلی این دوره میباشد.

این دوره از دو سیکل تشکیل شده که در صورت تمرین مداوم و مرتب حداقل به مدت یک ماه و یا بیشتر، بر حسب نیاز قابل استفاده میباشند و بهتر است که این دوره را حداقل تا زمانی که مهارت کامل در انجام حرکات به دست نیاوردید تکرار کنید تا تاثیر حرکات در بدن شما عمیق و ماندگار شود.

همزمان با این دوره میتوانید از دوره های تخصصی ارائه شده مانند کمک درمانی، رهاسازی، کریا، گرم کردن بدن، هماهنگ کننده جسم و ذهن، انعطاف پذیری، افزایش قدرت و سلام برخورشید، در کنار تمرینات خود استفاده کنید. انجام آساناها به صورت صحیح و اصولی مهمترین بخش تمرینات یوگا است. برای یادگیری صحیح آساناها میتوانید به دوره حرکات مرجع پیشرفته مراجعه کنید و با دقت آساناهای مربوطه را یاد بگیرید تا بتوانید به صورت صحیح در تمرین آنها را انجام دهید. در صورت واکنش در قسمت هایی از بدن می بایست از حرکات کمک درمانی آن بخش از بدن به صورت مکمل استفاده کنید تا به آرامی و به مرور زمان از محدودیت های بدن عبور کرده و توانایی های لازم را به دست بیاورید و به نکاتی که در محدودیت های آساناها گفته شده نیز توجه کنید.

همزمان با انجام این دوره از جدول آماده سازی بدن برای یوگا به مدت 4 هفته حتماً استفاده کنید تا از هر جهت آماده شوید. جدول طراحی شده باعث ایجاد نظم و انضباط در برنامه روزانه و تنظیم کارکرد مغز شده و باعث بهبود جسم و روان, متابولیسم و همینطور تقویت اراده میشود. این جدول به عنوان فایل ضمیمه در جلسه اول دوره قرار داده شده است. در انتها دوره میتوانید فایل تکمیل شده را از طریق سیستم پشتیبانی سایت برای مربی مربوطه ارسال و از مشاوره های لازم بهره مند گردید.

 

<< آنچه در سیکل های این دوره می آموزید >>

سیکل های این دوره شامل 21 آسانا (حرکت) اصلی یوگا که در تصاویر زیر آمده است به همراه سیکل کامل سلام بر خورشید پیشرفته و حرکات افزایش انعطاف پذیری برای انجام حرکات اصلی یوگا میباشد.

 

همزمان با این دوره آموزشی میتوانید از سیکل سلام بر خورشید مقدماتی بصورت روزانه و رایگان نیز استفاده نمایید.

 

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی یوگا ( رایگان ) در خصوص دوره فوق میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی سایت با مربیان ما در ارتباط باشید.

یوگان

اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

برنامه درسی دوره

سیکل اول 00:11:00
سیکل دوم 00:23:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. مشاوره و راهنمایی

  5

  در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.