• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

 

این دوره شامل 2 سیکل از آساناهای یوگا در سطح متوسطه میباشد که تمرینات این دوره برای افرادی که دوره یوگا روزانه مقدماتی را پشت سر گذاشته اند طراحی شده است. در دوره مقدماتی بدن را برای انجام آساناهای یوگا با حرکات آماده سازی و ارتوپدی آماده کردیم و در این دوره آساناهای سطح متوسطه یوگا را بصورت سیکل های تهیه شده انجام می دهید و برای آساناهای پیشرفته یوگا آماده میشوید. این دوره از 2 سیکل تشکیل شده که در صورت تمرین مداوم و مرتب حداقل به مدت یک ماه و یا بیشتر، بر حسب نیاز قابل استفاده میباشد.

این سیکل ها باعث افزایش قدرت، استقامت و انعطاف در بدن شده و تاثیر آساناهای یوگا را بیشتر و عمیق تر میکند و هرچه میزان مکث و دقت در حرکات بیشتر باشد، تاثیر آنها نیز عمیق تر خواهد بود. این سیکل ها کارکرد غدد درون ریز و سیستم عصبی را نیز تنظیم میکند. طراحی این دوره بر مبنای افزایش سلامتی جسم و روان و کاهش میزان افسردگی، اضطراب، تنش و استرس میباشد که بعد از اتمام دوره بایستی به آرامش نسبی، کاهش درد های فیزیکی و تنظیم تر شدن وزن بدن خود برسید. برای انجام آساناهای یوگا می بایست که بدن را هوشیار ، متابولیسم بدن را تنظیم و مفاصل و ماهیچه ها را به کار انداخت که دستیابی به این منظور ، با انجام این دوره امکان پذیر است.

همزمان با این دوره میتوانید از دوره های تخصصی ارائه شده مانند کمک درمانی، رهاسازی، کریا، گرم کردن بدن، تنش زدایی، ضد افسردگی، انرژی زا، انعطاف پذیری، افزایش قدرت و سلام برخورشید، در کنار تمرینات خود استفاده کنید. انجام آساناها به صورت صحیح و اصولی مهمترین بخش تمرینات یوگا است. برای یادگیری صحیح آساناها میتوانید به دوره حرکات مرجع مراجعه کنید و با دقت آساناهای مربوطه را یاد بگیرید تا بتوانید به صورت صحیح در تمرین آنها را انجام دهید. به نکاتی که در محدودیت های آساناها گفته شده نیز توجه کنید و توصیه میشود که اگر در عضوی دارای مشکل میباشید, تمرینات مربوط به آن قسمت را از دوره کمک درمانی انجام دهید.

 

همزمان با انجام این دوره از جدول آماده سازی بدن برای یوگا به مدت 4 هفته حتماً استفاده کنید تا از هر جهت آماده شوید. جدول طراحی شده باعث ایجاد نظم و انضباط در برنامه روزانه و تنظیم کارکرد مغز شده و باعث بهبود جسم و روان, متابولیسم و همینطور تقویت اراده میشود. این جدول به عنوان فایل ضمیمه در جلسه اول دوره قرار داده شده است. در انتها دوره میتوانید فایل تکمیل شده را از طریق سیستم پشتیبانی سایت برای مربی مربوطه ارسال و از مشاوره های لازم بهره مند گردید.

 

<< آنچه در سیکل های این دوره می آموزید >>

سیکل های این دوره شامل 24 آسانا (حرکت) اصلی یوگا که در تصاویر زیر آمده است به همراه حرکات هماهنگی و گرم کردن کتف و شانه، زانو ایستاده، زانو نشسته و کمر برای انجام حرکات اصلی یوگا میباشد.

 

همزمان با این دوره آموزشی میتوانید از سیکل سلام بر خورشید مقدماتی بصورت روزانه و رایگان نیز استفاده نمایید.

 

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی یوگا ( رایگان ) در خصوص دوره فوق میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی سایت با مربیان ما در ارتباط باشید.

یوگان

اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

برنامه درسی دوره

سیکل اول 00:18:00
سیکل دوم 00:25:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. مشاوره و راهنمایی

  5

  در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.