• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

 

این دوره شامل 3 سیکل از آساناهای یوگا در سطح مقدماتی میباشد که تمرینات این دوره برای افراد مبتدی و کسانی که تازه میخواهند یوگا را شروع کنند طراحی شده است. در این دوره از حرکات ارتوپدی و کمک درمانی برای آماده سازی بدن در انجام آساناهای (حرکات) اصلی یوگا استفاده شده است. این دوره برای تمامی افراد و کلیه گروه های سنی حتی سالمندان و افرادی که تازه یوگا را شروع کرده اند، باهر شرایط جسمی به شرطی که تحت درمان خاصی نباشند، قابل استفاده میباشد. انجام این دوره در درمان مشکلات ساده مهره ها یا مفاصل، اختلالات فیزیولوژی، کاهش اضطراب و افسردگی کمک میکند.

طراحی این دوره باعث ایجاد آرامش و رها سازی تنش ها میشود. تاثیر فشارها و تنش های روزمره که با آنها موجه هستیم روی ماهیچه ها و اندامهای ما تاثیر گذاشته که با رهاسازی بدن از تنشها، از بوجود آمدن بیماریهای روان تنی جلوگیری میشود و ذهن نیز به آرامش میرسد. انجام این حرکات موجب کاهش تپش قلب تا حد مناسب شده و بعد از آن احساس آرامش و راحتی خاصی خواهید کرد و همچنین با تعادل سازی در کارکرد سیستم سمپاتیک و پاراسمپاتیک باعث ایجاد هوشیاری و ثبات در افکار میشود.

این دوره از 3 سیکل تشکیل شده که در صورت استفاده توسط افرادی که از سلامت نسبی برخوردار هستند، هر تمرین برای مدت دو هفته و برای افرادی که دارای مشکلات خاص هستند، تا زمانی که در هر سیکل به مهارت کافی برسند استفاده گردد. حرکات این تمرین ها می بایست طبق برنامه مشخص شده انجام شود و ترتیب و تعداد در حرکات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و همینطور زمان مکث در هر حرکت بین 5 تا 10 ثانیه می باشد. بعد از اتمام این دوره می توانید دوره متوسطه را شروع کنید.

همزمان با انجام این دوره از جدول آماده سازی بدن برای یوگا به مدت 6 هفته حتماً استفاده کنید تا از هر جهت آماده شوید. جدول طراحی شده باعث ایجاد نظم و انضباط در برنامه روزانه و تنظیم کارکرد مغز شده و باعث بهبود جسم و روان, متابولیسم و همینطور تقویت اراده میشود. این جدول به عنوان فایل ضمیمه در جلسه اول دوره قرار داده شده است. در انتها دوره میتوانید فایل تکمیل شده را از طریق سیستم پشتیبانی سایت برای مربی مربوطه ارسال و از مشاوره های لازم بهره مند گردید.

همزمان با این دوره میتوانید از دوره های تخصصی ارائه شده مانند کمک درمانی، رهاسازی، کریا، گرم کردن بدن، تنش زدایی، ضد افسردگی، انرژی زا، انعطاف پذیری، افزایش قدرت و سلام برخورشید، در کنار تمرینات خود استفاده کنید. انجام آساناها به صورت صحیح و اصولی مهمترین بخش تمرینات یوگا است. برای یادگیری صحیح آساناها میتوانید به دوره حرکات مرجع مراجعه کنید و با دقت آساناهای مربوطه را یاد بگیرید تا بتوانید به صورت صحیح در تمرین آنها را انجام دهید. به نکاتی که در محدودیت های آساناها گفته شده نیز توجه کنید و توصیه میشود که اگر در عضوی دارای مشکل میباشید, تمرینات مربوط به آن قسمت را از دوره کمک درمانی انجام دهید.

 

<< آنچه در سیکل های این دوره می آموزید >>

سیکل های این دوره شامل 11 آسانا (حرکت) اصلی یوگا که در تصاویر زیر آمده است به همراه حرکات ارتوپدی و آماده سازی بدن و حرکات هماهنگی کتف و شانه، زانو ایستاده، گردن، کمر و پاها برای انجام حرکات اصلی یوگا میباشد.

 

 

همزمان با این دوره آموزشی میتوانید از سیکل سلام بر خورشید مقدماتی بصورت روزانه و رایگان نیز استفاده نمایید.

 

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی یوگا ( رایگان ) در خصوص دوره فوق میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی سایت با مربیان ما در ارتباط باشید.

 

یوگان — اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

برنامه درسی دوره

سیکل اول 00:16:00
سیکل دوم 00:18:00
سیکل سوم 00:28:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. مشاوره و راهنمایی

  5

  در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیک

فرم اشتراک

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.