• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

 

این دوره به آموزش تعداد 10 آسانای ترکیبی یوگا همراه با جزییات کامل و نحوه انجام حرکات در سطح قهرمانی شامل آساناهای قدرتی, استقامتی و تعادلی میپردازد که بصورت ترکیبی به کار برده شده اند. استفاده از این حرکات سخت بوده و برای افرادی که میخواهند بصورت حرفه ای و یا برای قهرمانی یوگا را دنبال کنند مناسب میباشند و برای انجام این حرکات بدن نباید دچار مشکلات فیزیکی یا محدودیت باشد. دوره های حرکات مرجع مقدماتی تا پیشرفته به عنوان پیش نیاز برای استفاده از این دوره میباشند. هر آسانا دارای توضیحات کامل در خصوص نحوه انجام آن، فوائد، محدودیت ها و خصوصیات ها میباشند که بصورت فایل ضمیمه برای هر آسانا ارائه شده است.

 

<< آنچه در سیکل های این دوره می آموزید >>

 

همزمان با این دوره آموزشی میتوانید از سیکل سلام بر خورشید مقدماتی بصورت روزانه و رایگان نیز استفاده نمایید.

 

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی یوگا ( رایگان ) در خصوص دوره فوق میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی سایت با مربیان ما در ارتباط باشید.

یوگان

اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

برنامه درسی دوره

پادما مایورآسانا 1 00:01:00
پادما مایورآسانا 2 00:01:00
پادما مایورآسانا 3 00:01:00
پادما مایورآسانا 4 00:01:00
پادما مایورآسانا 5 00:01:00
پادما مایوراسانا (ترکیبی 1) 00:01:00
پادما مایوراسانا (ترکیبی 2) 00:01:00
سیکل ترکیبی سارونگاسانا 00:02:00
ویشوامیتراسانا (صخره) 00:01:00
ترکیبی هشت پیچ 00:01:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. مشاوره و راهنمایی

  5

  در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.