• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

 

در این دوره 3 حرکت ترکیبی آکرویوگا دو نفره آموزش داده شده است. آکرویوگا یک روش از انجام آساناهای پیشرفته است که توسط دو نفر و یا بیشتر انجام میشود. در این نوع حرکات یک نفر به عنوان ستون برای اجرای نفر دیگر آماده شده و در وضعیت ثابت قرار میگیرد و نفر دیگر روی او حرکات را اجرا میکند که در این حالت یک یا چند حرکت بصورت ترکیبی میتواند انجام شود. از آکرویوگا در یوگا نمایشی, قهرمانی و در رشته آکروباتیک استفاده میشود. در این رشته همه افراد نیاز به قدرت و انعطاف لازم برای انجام حرکات دارند و برای انجام این سیکل ها, انجام حرکات گرم کننده بدن برای هر دو نفره الزامی میباشد.

 

<< آنچه در سیکل های این دوره می آموزید >>

 

همزمان با این دوره آموزشی میتوانید از سیکل سلام بر خورشید مقدماتی بصورت روزانه و رایگان نیز استفاده نمایید.

 

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی یوگا ( رایگان ) در خصوص دوره فوق میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی سایت با مربیان ما در ارتباط باشید.

یوگان

اولین سامانه آموزش آنلاین یوگا به زبان فارسی

برنامه درسی دوره

آکرویوگا 1 00:02:00
آکرویوگا 2 00:02:00
آکرویوگا 3 00:01:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. مشاوره و راهنمایی

  5

  در صورت نیاز به مشاوره (رایگان) در خصوص دوره های آموزشی میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی با مربیان ما در ارتباط باشید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای افزایش کیفیت آموزش ها ثبت کنید.

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.