• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درباره ما

سامانه آموزش آنلان یوگان با مدیریت حمید کاظمی و مدیریت فنی لیلا کاظمی, در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان متشکل از اساتید و مربیان با تجربه کشور است که دارای مدرک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران و مدارک بین المللی میباشند.

تمامی دوره های آموزشی سایت یوگان بر اساس استاندارهای روز دنیا و فدراسیون یوگا ایران, توسط مربیان رسمی تهیه و در استودیو تخصصی یوگان تدوین و در اختیار کاربران قرار داده شده است. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین در هر زمان و مکان بهره مند شوید. لطفا در راستای ارائه سرویس های بهتر، نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

fr - درباره ما

دوره های آنلاین یوگا

شرکت در دوره های آموزشی آنلاین با استفاده از فیلمها و دوره های آموزشی تهیه شده توسط مربیان با تجربه یوگا و دارای مدارک رسمی از فدراسین یوگا ایران در مقاطع مختلف مقدماتی – متوسطه – پیشرفته – قهرمانی

دوره های آنلاین هیپنوتیزم و مدیتیشن

استفاده از دوره های آموزشی خود هیپنوتیزم، مدیتیشن و ریلکسیشن بصورت کاملا علمی و کاربردی برای استفاده عموم به زبان ساده

girl hypnotism 300x300 - درباره ما

به جمع مربیان ما بپیوندید​

با همکاری تیم تخصصی یوگان دوره های آموزشی خود را بصورت رایگان تهیه و کسب درآمد کنید

yogan-footer-about-us

سامانه آموزش آنلاین یوگان در راستای آموزش ورزش یوگا بصورت مجازی از سطح مبتدی تا قهرمانی در تمامی رده های سنی و همینطور ارائه پکیج های تخصصی یوگا و روانشاسی راه اندازی شده است. کادر آموزشی یوگان از اساتید و مربیان با تجربه کشور که دارای مدارک رسمی مربیگری از فدراسیون یوگا ایران، روانشناسی و همینطور دارای مدارک بین المللی میباشند تشکیل شده است تا بتوانیم آموزشهای استاندارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. تلاش ما بر این است که مطالب مفید و تخصصی را به صورت کامل و کاربردی در اختیار شما عزیزان فارسی زبان قرار دهیم تا از تجربیات و دانسته های مربیان ما به صورت آنلاین بهره مند شوید.
کلیه حقوق سایت محفوظ میباشد.
Need Help? Chat with us!
نیاز به راهنمایی دارید؟
سیستم پشتیبانی هوشمند یوگان در واتس اپ
در چه زمینه میتونیم کمکتون کنیم؟ کارشناس مربوطه رو انتخاب کنید.